Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most akkor mennyivel kell...

Most akkor mennyivel kell nagyobb cipőt venni?

Figyelt kérdés

Nagy nehezen lemértem a lányom lábát, kivettem egy cipőből,ami még pont jó rá a talpbetétet. 14 cm.

Amit kinéztem cipőt neki, a 23-as 14.5 cm, a 24-es 15,5 cm-es talphosszal rendelkezik.

Ha a 23-asat veszem, kihúzzuk vele az őszt??? A 24-es szerintem rettentő nagy lenne??


2012. szept. 15. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:

hát én 15cm-es belső talphosszúságút vennék...

Ezt a 15,5cmest ne vedd meg, mert nagyon nagy...

2012. szept. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ez a baj,hogy a d.d. step cipőknek ez a mérete 14,5 vagy 15,5:(:(
2012. szept. 15. 13:38
 3/5 anonim ***** válasza:
jééé...értem...mekkora szenyaság...hát akkor vegyél másmilyet..vagy már beleszerettél ebbe?
2012. szept. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt a gond, a 22-es nem sokkal nagyobb, de a 23-mas már hatalmas lenne. Én a kisebbet vettem, max kinövi hamar. De inkább, mint hogy annyival nagyobb legyen.
2012. szept. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát teljesen beleszerettem:)


De több internetes odlalt néztam, és máshol csak 15 cm-t írnak belső talphossznak.

Legfeljebb megrendelem a nagyobbat, és kicseréltetem, ha hatalmas lenne:(:(

2012. szept. 15. 15:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!