Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi jobb,2,5 eves kisfiunak?...

Mi jobb,2,5 eves kisfiunak? Nagyszulokhoz adni mig dolgozom, vagy ovoda? Persze ovoda 25 gyerekre 1 ovonö

Figyelt kérdés
a nagyszulok,nem nagyon megbizhatoak,veszekednek,neha isznak stb.muszaj dolgoznom,mert hen halunk a gyesböl,szamlak fizeteseröl mar nem is beszelek,mennyi elmaradas van

2012. szept. 13. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt nehéz megválaszolni mert csak te ismered a Nagyszülőket. Én biztos a nagyszülőkre hagynám, de az én Anyukám egy kincs.
2012. szept. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyanra, aki iszik tuti nem hagynám.


Inkább ovi.

2012. szept. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Bölcsi nincs?

2,5 évesen még oda kéne mennie, ott meg kb.6-7 gyerekre van egy gondozó, teljesen más a légkör, mint az oviban.

2012. szept. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A nagyszülőket te ismered,bàr mivel írod,hogy isznak,akkor inkàbb ovi. Nàlunk is csak ovi van,mini csoport.
2012. szept. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen ovi vagy bölcsi
2012. szept. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Mi hétfőn kezdjük az ovit, szintén 2,5 éves kisfiammal. Voltunk a bölcsiben is, de ott túl picik voltak hozzá a gyerekek, majdnem hogy csak babák. Ráadásul az óvónéni el sem hitte, hogy majd csak februárban tölti a 3-at. szóval nem fog kilógni. Én a mamáékra nem hagyhattam, mert betegesek. azért egy közösség jobb... és a kicsinek is jót tesz. Először féltem én is, és még mindig, de tudom hogy nem lesz baj. Ráadásul tündériek az óvónénik. Annyi van, hogy kétszer kell járnia a kiscsoportot. De a nagy is kétszer járta.
2012. szept. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

iszákos nagyszülőkre semmiképp nem hagynám, egy percre sem.


Úgyhogy ovi!


Az én kisfiam sem töltötte még be a 3-at, de el kellett kezdenünk szeptember elsején az ovit. Nagyon szereti és ügyes kis ovis.

2012. szept. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
biztos,hogy nem hagynám olyan nagyszülőkre,amit leírtál.inkább ovi.ott legalább tanul valamit,nem azt a példát látja,amit az iszákos,veszekedő nagyszülők közvetítenek.mi van,ha jól beb@sznak,a gyerek meg kimegy az utcára és eltünik,vagy elüti valami.szó sem lehetne róla,bennem fel se merülne,hogy rájuk bízzam
2012. szept. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha megbízhatatlanok a nagyszülők akkor ovi.
2012. szept. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!