Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan lehet hozzászoktatni a...

Hogyan lehet hozzászoktatni a cipőhöz a babát?

Figyelt kérdés
13 hónapos kislányom most kezd egyedül járni (pl. a szobán már kapaszkodás nélkül keresztül megy). Mezítláb, illetve zokniban jár benn és kinn a füvön is. szeretném lassan hozzászoktatni a cipőhöz is (Siestát vettünk), de üvölt, amint a lábára kerül, talpra sem akar állni. Mit lehet ilyenkor csinálni? Tudom, előbb-utóbb minden gyerek hozzászokik a cipőhöz, de addig???
2009. júl. 30. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:

hmm,edáig soha nem volt semmijen cipő a lábán?hogy ennyire utálja,vagy rossz tapasztalata van a cipőkröl?

mindenképp értesd meg vele,hogy kell a cipő,ha felveszi akkor kap valami finomat,vagy egyebet...mutasd meg,hogy anyának is van cipöje,ni most felveszi,...A cipője pedig nagyon könnyü és rugalmas(hajlithato)talpu legyen,esetleg ojan szinü ami neki a kedvenc szine.

2009. júl. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez mind megvolt:) És igen, ez az első cipőcske, bár most már bánom, hogy legalább puha talpú kocsicipőhöz nem szoktattam hozzá már hónapokkal ezelőtt...
2009. júl. 30. 14:12
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja és rossz tapasztalat sincs, meg a cipőcske is hajlékony, könnyű stb.
2009. júl. 30. 14:13
 4/7 anonim ***** válasza:
szia,sztem idő kell "csak " a kislányodnak.Az én kislányom 9 hósan kapta az 1. szandiját most 1 hónapja,mert most tanult meg járni,de kb 1 hét azzal telt mint amit leírtál,volt mikor le is szedte a szandit magáról, de mostmár megbarátkozott vele.Szóval sztem tényleg idő kell neki h megszokja mást nem hiszem h tudsz tenni,de hátha alaki tud nálam okosabbat írni:)
2009. aug. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Esetleg próbáld meg, hogy ilyen Crocs gumiszandált veszel neki. A másolatok olcsóbbak, csak arra figyelj, hogy puha legyen, hogy ne törje fel a lábát. Majdnem olyan, mintha semmi nem lenne a lábán, ilyenkor nyáron fel se fázik benne, és nagyon könnyen tisztítható.

[link]

nem erről a honlapról érdemes rendelni, mivel amerikai, de Magyarországon is lehet kapni. Nem emlékszem hogy én a Deichmannban vagy a Humanicban vettem-e, de ott sokkal olcsóbbak a másolatok, de legalább olyan jók.

2009. aug. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd megszokja. Ha sír mikor a lábára teszed, ne vedd le semmiképp. rájön arra, hogy cipő nélkül úgy sem mehet oda ahova akar. talán kicsit előbb kellett volna már próbálgatni. meg fogja szokni.
2009. aug. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Azt hiszem, jó úton haladunk, ma már majdnem fél óráig volt rajta hiszti nélkül:)
2009. aug. 2. 12:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!