Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan szoktassam át 15 hós...

Hogyan szoktassam át 15 hós fiam a szobájába?

Figyelt kérdés
Eddig velünk volt egy szobában, nemritkán az ágyunkban aludt. Most sajnos alvászavarom lett újra, éjszakákon át fent vagyok és úgy tűnik, hogy nem tud tőlem rendesen pihenni, forgolódik, felébred ( talán érzi, hogy fent vagyok és mozgok vagy nem tudom). Jobban aludna, ha külön aludna, csak nem tudom, hogy hogyan csináljam? Koszönöm a segítséget!
2009. júl. 30. 12:23
 1/1 anonim ***** válasza:

ès a férjed hol volt addig?


Egyébként gondolom a gyerek elöbb lefekszik mint ti, lerakod a szobájában és ha felsír bemész hozzá, lehet pár napig nem fog annyira tetszeni neki, de hamar megszokja. A barátnöm is ezen aggódott, aztán meg azon kesergett hogy a gyerek egy percig sem sírt hogy a másikszobában kellett aludnia. Hol alszik délután?

2009. júl. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!