Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy szoktassam vissza a...

Hogy szoktassam vissza a saját szobájába?

Figyelt kérdés
2 éves és most valamiért nem akar sem a szobájába se az kiságyába aludni.ha mégis beviszem,hevesen tiltakozik,próbálkoztam én már mindennel,mesével,szép szóval,megbeszéléssel,én is ott maradok vele és sírni is hagytam,de semmi eredmény.Nem tudom mi történhetett,leeht a rácsos ágyával a baja,le is vettem a rácsot de igy sem akart ott aludni,most venni készülünk rendes heverőt,hátha az segít.volt valaki hasonló cipőbe?most itt alszik el nálunk,és amikor elalszik átviszem,de most át vinni sem tudom,mert felriad,és hevesen sír.tanácstalan vagyok.Lehet ha hagyom most egy ideig,utána a új ágyával lehet könnyebb lenne?de attól félek ide szokik hozzánk,megjegyzem a 2 év alatt egyszerre sem aludt nálunk.
2011. máj. 22. 13:01
 1/7 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Szerintem nem akar egyedül lenni a szobában. Nekem kis korkülönbséggel van két gyerek, egy szobában alszanak, így nincs probléma, de nagyon sok egygyerekes ismerős panaszkodik, hogy a gyerekük sem akar egyedül lenni este. Pl. amikor a nagyobb lányom nagycsoportos volt, akkor egy nálunk lévő ovistársa megkérdezte, hogy te is az anyukáddal alszol? Ő meg válaszolta, hogy nem, hanem a tesójával.

Nem az ággyal van baj.

2011. máj. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi,de ha odabújok az ágya mellé az sem jó neki,ő ki akar szállni,és átmenni hozzánk,az hogy én ott maradok az sem érdekli igazán.fura
2011. máj. 22. 13:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sokáig ott aludtam mellette...mármint amíg elaludt.(volt,h én is elbóbiskoltam :) )... kapott egy szuper falvédőt,amire nagyon büszke volt és imádta nézegetni még a félhomályban is.Az is sokat segített :)
2011. máj. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olvasd el a Suttogót,abban a könyvben benne van a megoldás!
2011. máj. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A megoldást nem egy könyvben kell keresni.Mivel keresem a megoldást igy rá fogok jönni,csak érdekelne ki mit tett.
2011. máj. 25. 11:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Rendben ne a könyvben keresd a megoldást.De azt is emberek írták a saját tapasztalatuk alapján.Azzal csak gazdagabb leszel,ha beleolvasol...Azt írtad már mindent kipróbáltál..,hát ez az,nem voltál következetes.

Nem akartalak megbántani,mikor azt írtam olvasd el a Suttogót,azért írtam,mert nekem az segített.Leírhatnám hogyan sikerült,de nagyon hosszú lenne.

2011. máj. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2011. máj. 25. 14:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!