Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek a szekrekedes...

Mit tegyek a szekrekedes ellen? 2 eves a kislanyom es gyakran székrekedeses, vagy nagyon kemenyet kakal. Már mindent ki probáltuni szilva lekvártol a glicerni kupig, de mar ha kupot lát elore retteg.

Figyelt kérdés
Tud valaki segiteni? Vagy van erre valami más mondjuk cseppek?

2012. aug. 23. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Csinálj végig vele egy probiotikum kúrát, az sok esetben segít, mellesleg nem terheli meg a szervezetét és akár észre sem veszi (kakaóval megissza pl)
2012. aug. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, probiotikum. Pro+Kid a Bonolacttól nekünk segített.


Mondjuk a kakaózást vissza kellene venni, csoki, banán, rizs szintén tiltólistásak, vagy csak ritkán egy keveset.

2012. aug. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sok rostban gazdag étel,gyümölcslé.A kúpot én a helyedben már elfelejteném.Nem csak a szemérmességében sérül,hanem fizikai fájdalmat is okozol neki.:(Az előttem válaszolók jól írták a krumpli,rizs piritós,kakaó,csoki szárítják a beleket,hamar kivonva a székletből a nedvességet.Változtass a gyermek étrendjén.
2012. aug. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jól írták előttem, a magas keményítőtartalmú ételeket kell kerülni, mint a rizs, krumpli, banán, valamint a kakaót, csokit.

Menjen sok hajtós gyümölcs, most érik a szilva, van már szőlő, jó a barack. Igyon elég folyadékot, főleg vizet. Ki lehet próbálni a laevolac szirupot, de sokáig ezt sem jó használni, mert megvan a hozzászokás veszélye.

2012. aug. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kúpnál jobb szerintem a laevolac szirup. Ez legalább megmozgatja a beleket, nem csak helyileg hat mint a kúp. És nem érinti mélyen a kis lelkét.
2012. aug. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy kiskanal olivaolaj segit, ha nincs hozzaszokva a szervezet. Eppen ma szantam ra magam, mert szules elott allok es nagyon megneheziti a tagulast a szekrekedes. En 1 evokanallal ettem, nemsokkal kesobb eredmenye is volt.
2012. aug. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a tanacsokat! az orvossal mar beszeltunk es azt mondta nem tud adni semmit. Én romaniabol irok es szerettem volna tudni h magyarorszagom ilyen helyzetben mit tesznek. Valakivel hozatok onnan szirupot.Meg egyszer koszonom.
2012. aug. 25. 14:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!