Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 év 2 hónap lesz a korkülönbs...

2 év 2 hónap lesz a korkülönbség. Az a 2 hónap számít valamit?

Figyelt kérdés
Csak mert ha kérdezi valaki mekkora lesz a korkülönbség most már csak azt mondom, hogy 2 év.Fiunk októberi,2. fiunkat decemberre várjuk.
2012. aug. 22. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk nem egész 17 hónap, és mindig másfél év különbséget mondok.
2012. aug. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

2 év 2 hónap 4 nap 3 óra 25 perc. Ennyire úgysem kíváncsi senki a részletekre. :)

Nyugodtan mondd hogy 2 év, ha meg valaki rákérdez, akkor annak majd elárulod a pontos adatokat.

2012. aug. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De amúgy a 2 éves szempontjából számít valamit?Mármint mekkora fejlettségi különbség van egy 26 és egy 24 hónapos között?Gondolom nem sok....rosszul gondolom?
2012. aug. 22. 22:20
 4/8 anonim ***** válasza:

Talán már nincs sok különbség, de van hogy ilyenkor még egy-egy hónap is számottevő.

Lányom pl. egyik hónapban még tök pelusos volt, másik hónapban meg szobatiszta lett. :)

Amúgy miért olyan fontos ez?

Valaki számolgatni fogja, hogy a gyereked adott hónapban milyen fejlettségi szinten fog állni?

2012. aug. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

jaj nem,semmi ilyesmi nincs,csak úgy érdekel:)

De annak örülnék,ha fiam is egyik hónapról a másikra elhagyná a pelust:))

2012. aug. 22. 22:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk 22 hónap van a gyerekek között, én azt szoktam mondani, hogy szűk két év a különbség.

Ha "precíz" akarsz lenni, akkor eleinte mondd, hogy kicsit több mint két év.

2012. aug. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, ki kérdezi.

Ha egy szomszéd öregasszony, annak 2 évet mondok.

De ha egy kisbabás/gyerekes ismerős, aki képben van a hónapokkal, és szintén több gyereke van, annak azt mondom, hogy 22 hónap és 23 hónap (nálunk ennyi van a 3 gyerek között).

Különösebb jelentősége nincs egyébként.

2012. aug. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az egyik fiam szeptember végi, a másik december közepi születésű 2 év eltéréssel. Én azt szoktam mondani, hogy bő 2 év van köztük.
2012. aug. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!