Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 évesnek milyen törülközőt...

2 évesnek milyen törülközőt használtok és hol vettétek?

Figyelt kérdés
Az imádott ikeás békás kapucnisát kinőtte, ki van a veséje, ha emelem ki a kádból.
2012. aug. 16. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:

nekünk még a nyuszis kifogo van megtörlöm aztan pucéran beszalad a szobájába

karácsonyra nézek majd valami pihe puha törölközőt de olyat amit ö szeretne

2012. aug. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megfürdik a kádban, majd kiveszem a vízből, áll a kád előtt, megtörölgetem olyan nagy törölközővel mint amit én is használok, majd felöltöztetem pizsamába.
2012. aug. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kiemelem a kádból, megáll a fürdőszobaszőnyegen, áttörölöm egy nagy törölközővel fejétől a lábáig, majd rátekerem, beviszem a szobába, és ráadom a pizsamát.
2012. aug. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szuletese ota ugyanazta a 3 db nagy meretu torolkozot valtogatjuk (ezeket csak o hasznalja, most 2 eves) nemsokara le szeretnem cserelni az egyiket mert elegge kifakult, de a masik 2 jobb minosegu, szinte olyan mint ujan. egy akarmilyen uzletbol vettem ahol ilyensmiket arulnak, nem markasak, de kulonbozo ceg gyartotta oket. olyan kapucnis is van ketto de sose hasznaltuk...
2012. aug. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!