Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kifogót vagy hagyományos...

Kifogót vagy hagyományos törülközőt használtok a babánál?

Figyelt kérdés
Pár hét múlva szülök és nem tudom, hogy miért is jó a kifogó azon túl, hogy azt hiszem annak van kapucnija. Én úgy gondoltam, hogy veszek két hagyományos nagyobb méretű törülközőt a manónak. Az nem felel meg ugyanúgy a célnak?
2009. aug. 13. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a nagy méretű tetrapelenkát használom, tescoba lehet kapni és mintás. A legjobb nedvszívó képességű. A bababoltban vett törülközők nagyon pöszőlnek (pedig már nemtom hányszor kimostam őket).
2009. aug. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

De megfelel.

Mi "kifogót" használunk,bár szerintem ez nem eredeti kifogó,mert frottír,tehát törülközúő anyag,csak van kapucnija.

Kaptuk,de imádjuk.

2009. aug. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A kifogó talán puhább, bababarátabb, mint a törülköző.
2009. aug. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az elején kifogót használtunk, de hamar kinötte, most törölközöt használunk, abba jól bele tudom bugyolálni:)
2009. aug. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
szia! mi az elejétől törölközőt használunk, direkt kapucnis fajtát vettünk.
2009. aug. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi most kifogót használunk születése óta, de anyunál már törölközött nagy fürdőlepedőbe, nekem abban egyszerűbb volt, bevallom :) Alapvetően nem túl nagy a kifogó, praktikusabbnak tűnik nekem mostmár a fürdőlepedő, a kapucni helyett meg simán rá lehet tenni az egyik sarkot, és úgy megtörölni a fejét.
2009. aug. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Törölközőt használunk, és az is ugyanolyan puha mint a kifogó, ha mindig kivasalod mosás után.
2009. aug. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!