Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hany fokig hagyjátok nyitva...

Hany fokig hagyjátok nyitva az ablakot 16 hónapos kisgyereketeknél? Tudom fokba nehéz megállapítani de pl. ma?

Figyelt kérdés
2012. aug. 11. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
nekem 22 hónapos az eggyik 5 és 6 éves a másik kettő, de én már nem hagyom nyitva ilyen időbe az ablakot náluk.Nyitva van a nappaliba onnan megy nekik egy kis friss levegő...
2012. aug. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
már nálam is becsukom.ma már elég hűvös az este,és hajnal még hűvösebb.én már nem hagynám gyereknél nyitva.
2012. aug. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 2 éves lesz a kislányunk és mindig hűvösben alszik. Most is mind a két ablaka bukóra nyitva van, a redőny le van engedve. Hosszú ujjú pizsiben van és takaróval betakarva. Nem gondoltam volna, de amióta olvastam, hogy 18-20 fokban egészséges aludni, azóta mi is mindig így alszunk és ezerszer jobb valóban.
2012. aug. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is nyitva van még ilyenkor. Sokkal jobban alszik
2012. aug. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én manóim is az iszonyat hideget szeretik,én majd meg fagyok ,betakarózok ők meg abban a nagy hidegben tudnak aludni,most is nyitva van az ablak,...volt amikor nem tudtam hogy mi a bajuk miért forgolódnak mikor általam normális vagyis nem meleg idő volt a szobába és kis idő múlva jöttem rá hogy még az is meleg volt nekik:)
2012. aug. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
65%
Ha bukóra állítod, akkor 45 fokig szeintem elég nyitva hagynod:))
2012. aug. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 kcica4 válasza:
100%
Attól függ mihez szoktattad eddig, a túlfűtött szobában tartott baba érzékenyebb a hidegre.Nem szabad hogy közvetlen huzat érje, de jól betakarva, és ha az orrán veszi a levegőt valószínű nem lesz gond ilyen időben sem.
2012. aug. 17. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 AttiM válasza:

Csak Rajtatok múlik, mihez szoktatjátok. A Babák végtelenül alkalmazkodók, az enyémek télen is nagyon jókat aludtak kinn a kertben, babakocsiban, órákon át - persze úgy be voltak takarva, hogy csak az orruk látszott ki... :-)

Egészségesebb, ha hűvöshöz, akár hideghez szoktatjátok, jobb lesz az ellenállórendszere, ritkábban fog megfázni. Takarjátok be jól, vagy ha lecibálja: használjatok hálózsákot - így tőlük még télen is nyitva maradhatna az ablak, persze a szülő ezt már úgysem bírja lelkileg... :-)

Tudjátok: amíg hideg és nedves az orra, addig egészséges! :-)))

2012. aug. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
éppen 90 fokig.
2012. aug. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszi 13.24es:)
2012. aug. 19. 09:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!