Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves gyereknek kell még a...

4 éves gyereknek kell még a délutáni alvás?

Figyelt kérdés
Gond az ha nem igényli az alvást? Este 9-től alszik reggel 7-ig kb. Ez normális?
2012. aug. 4. 00:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nyűgös, és igényli, akkor kell neki.

Ha nem álmos, és reggel se az, akkor elég neki.

Én reggel voltam mindig nagyon álmos, de se délután se éjfél előtt nem tudtam aludni mindemellett, ébren forgolódtam 3-4 órát mindig.

Most, hogy felnőtt vagyok, akkor alszom, amikor akarok.:)

2012. aug. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is alvás, de nyugodt pihenés kell még nekik akkora korban. A fiam nem aludt az oviban, szerencsére olyan óvónénije volt, aki megengedte, hogy mikor a többiek elaludtak, kis pihenés után elmehetett a konyhás néniknek segíteni :)Ő egyébként babának is olyan volt, ha nem "löktem" hanyatt aludni, magától nem feküdt el.
2012. aug. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nagymamam szerint meg egy 15 evesnek is szuksege van delutani alvasra :)


Amugy en negy evesen mar nem altattam, mert szinte lehetetlenseg volt, csak lazultunk. olvasassal meg ilyen lightosabb dolgokkal

2012. aug. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én minden esetben elküldöm a lányom aludni. Másfél- két óránál többet nem alszik, és akad olyan nap, mikor csak fekszik az ágyában. De akkor is kell egy kis pihenő!
2012. aug. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam nagy alvó!

Ha délután nem alszik,akkor annyira felpörög,hogy éjjel sem tud aludni,többször felsír.

Tegnap például reggel 9-kor kelt,és ebéd után ugyanúgy 3 órát aludt,este 9-től ma reggel 8-ig megint aludt.

Én is ismerek olyan gyereket,akik már a bölcsiben,2 éves kortól nem aludt,és az oviban sem tudták elaltatni.

2012. aug. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem még a felnőtteknek is kellene 1-15 óra pihi ebéd után :-))


az én gyerekeim is kb ennyit alszanak éjjel de ha úgy alakul elalszanak délben is 2-3 órát

(10, 7 évesek)

2012. aug. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!