Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Masnak is van valogatos...

Masnak is van valogatos gyereke, vagy csak nekem?

Figyelt kérdés

Mar falra maszok!!!Inkabb azt irom le,amit eszik:virslit neha,kenyeret neha,uborkat minden mennyisegben,zoldpaszulyleves,husleves,tojasleves(nagy kedvenc),krumplileves;mondjuk a levesekkel meg nincs is nagy baj,de masodik fogasbol csak krumplit,es makaronit hajlando enni.

Minden nap 2 fogast fozok,mert a ferjem munkaba fott etelt visz,de mar neki is,es persze nekem is nagyon egyhangu a koszt.21 honapos,mar reg ehetne mindent,de nem hajlando :(.Ahanyszor leulunk enni csak tojast es makaronit ker,ha nem az van,akkor csapkod,hisztizik,nagyon nehezen fogadja el az etelt.Olyan iszonyuan valogatos,hogy mar faj,nekem meg folyton kattog az agyam,h mit fozzek,mit adjak neki enni,es a fejlodese miatt is aggodom!

Kivagyok!!!

Amugy 86cm,es 12,5 kg,21 honapos kisfiu.

Kinovi ezt,vagy mindig ilyen marad?


2012. júl. 30. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:
25%

Ha nem akarja megenni,amit kap,akkor vidd el az asztaltól,akárhogy hisztizik,és estig ne adj neki semmi mást.

Ha éhes lesz,akkor fog rendesen enni. Ha látja,hogy nem válogathat,akkor a hisztit is abbahagyja.

Ha viszont ráhagyod,akkor ezt nem fogja kinőni soha.

2012. júl. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem két fiam van. Az egyik csak a zöldséget eszi meg levesben is meg főzelékben is a második meg csak husikát szeretne enni husikával. Igen néha kiakad(hisztizik) egyik vagy másik fiam is mikor mondom, hogy a főzelék mellé husi is vagy a husi mellé főzelék jár de ösztönzöm őket olyannal, hogy pl.: csak az kap ebéd után meglepit aki mindkettőből eszik legalább 5-10 falatot :) ez nálunk bevált dolog.

Kinőni a válogatásos dolgot nem tudom, hogy ki lehet-e e én kiskoromban a szüleim szerint válogatós voltam. Hát mit ne mondjak a mai napig nem szeretem a csirkének a combját bármilyen formában sem. Igen a gombát sem szeretem a mai napig és azt a husit sem eszem meg amin mócsing van:) és igen a mai napig van olyan étel amit akár napokig is képes lennék enni pl. makaróni :)

csak a fiaim és a férjemre való tekintettel főzök változatosan. Nálunk is visz Apa mindennap főt kajcsit de néha főzök olyat amit valamelyik fiam nem szeret de már előre kedvet próbálok csinálni neki, hogy legalább pár falatot egyen belőle. Ha nem eszik semmit sem akkor nincs B verzió akkor nem 12-kor ebédel hanem 2-3kor de az ebéd ugyanaz. A nagyobbik fiam 4 a kicsi 2 éves.

2012. júl. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!