Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam 4 eves es ugy vettem...

Adam2008 kérdése:

Kisfiam 4 eves es ugy vettem eszre nem megy fel a bor a futyijen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Fördözés közben miután jól kiázott, próbáld meg neki visszahúzogatni, óvatosan, nehogy fájjon neki. Egyszerre tutti nem fog sikerülni, de egy pár "próbát" megér, de ha nem sikerül, akkor menj orvoshoz, ö megmondja h fitymaszüküle-e, vagy sem.
2012. júl. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem szűkület, tud sugárban pisilni, akkor nem gond.
2012. júl. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A pisilessel semmi gond, csak felek orvoshoz vinni. De hogy kesobb baj legyen azt sem szeretnem.
2012. júl. 29. 19:38
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem nézesd meg a dokival, ő a szakember, amíg megnézi az kb 30 másodperc, és majd elmondja mit javasol

és az nem igaz, hogy ha tud sugárban pisilni akkor nincs gond

az enyém is tud, mégis műteni fogják, ráadásul körülmetélik, annyira le van neki tapadva :( mielőtt pisil ballonszerűen felfújódik a fütyije

2012. júl. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!