Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ugye nem fog megutálni engem...

Ugye nem fog megutálni engem a kisfiam?

Figyelt kérdés

Most született 5 napja a kistesó, a nagyobbik kicsikém 4 éves, már lassan 1 hónapja lent van a papánál Abádszalókon azért hogy nyaraljon is meg a kicsi születése miatt mert nem tudtuk volna hova tenni ha megyünk szülni!!

De hétfőn utazunk le mi is ,és hozzuk is haza természetesen!!Minden nap beszélünk telefonon és mindig elmondja hogy anya holnap jövök haza jó??!!

Hát mindig bőgök mikor letettem a telefont olyan lelkiismeret furdalásom van!!Majd bele őrülök!!

Nem is tudok a kicsinek örülni ,mert mindig a nagyra gondolok!!

Mit tegyek !!


2012. júl. 25. 13:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

1 hónapja......

biztos nehez lesz a kezdett föleg hogy kistesó is van nehogy azt higyje őt parlagra tettétek mert jött valaki helyette hogy birtad ki hogy ne lásd egy hónapon kerezstül és 4 nap után kiborulnék

2012. júl. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem fog megutálni, effelől megnyugodhatsz.

De a lelkiismeretfurdalásodat megértem. 1 hónap RENGETEG idő!! Főleg egy 4évesnek :(

2012. júl. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Mert már nagyon akart menni a papához ,és nem gondoltuk volna hogy a kistesó a 39,hétre születik!!

Mivel a Patrik fiam hamar született ,igy ugy gondoltuk hát had menjen le ugy is hamar születik meg a kicsi is aztán mi megyünk utána le Szalókra!!

2012. júl. 25. 13:30
 4/16 A kérdező kommentje:
De jól érzi magát a papánál ,és az elején velem nem is akart még csak beszélni sem!!!
2012. júl. 25. 13:31
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én szerencsésebbnek tartom, ha nincs a nagyobb gyerek "száműzve". Nálunk első naptól kezdve együtt volt mindenki, mikor a kicsi született, a nagy akkor még 2 éves sem volt. A kórházi napokat alig bírtam ki nélküle. Bár ő jobban hiányzott nekem, mint én neki, remekül elvoltak. Attól én sem félek, hogy emiatt megutálna téged, de ez így dupla stressz neki. Szeretgesd nagyon, ne érezze magát elhanyagolva.
2012. júl. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Hérfőn utazunk ,le mi is már alig várom!!!

Csak az a baj hogy a pici még csak 1,5 hetes lesz!!

De mi is akarunk nyaralni kicsit!!

2012. júl. 25. 14:10
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva sosem értettem ezt a nagyot küldjük el otthonról dolgot. Megértem hogy lelkiismeretfurdalásod van. Lehet is. 1 hónap iszonyú hosszú idő egy 4 évesnek. Ráadásul joggal érezheti úgy hogy őt lepasszoltátok a kicsi miatt. Kegyetlen megoldást választottatok.
2012. júl. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja és talán most nem az lenne a lényeg hogy ti nyaraljatok, hanem pl. apa hazahozhatná a nagyot, hogy végre együtt legyetek, nem pedig várni kellene még majd egy hetet. Nem értelek. Komolyan!
2012. júl. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez számomra durva és felfoghatatlan, hogy bírtad ki egy hónapig! a fiad nélkül??? Teljesen jogos a lelkiismeret furdalásod!Biztos lett volna más megoldás...
2012. júl. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem volt más megoldás sajnos mint irtam ő akart menni csak nem gondoltuk hogy ilyen sokáig lesz bent a kistesó,es elnézést NEM LEPASSZOLTUK!KIKÉREM MAGAMNAK!Hát nem ezeket a válaszokat vártam!köszönöm szépen ezek kellenek egy szülés után 5 napos kismama lelkének!
2012. júl. 25. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!