Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ugye nem fog megutálni engem...

Ugye nem fog megutálni engem a kisfiam?

Figyelt kérdés

Most született 5 napja a kistesó, a nagyobbik kicsikém 4 éves, már lassan 1 hónapja lent van a papánál Abádszalókon azért hogy nyaraljon is meg a kicsi születése miatt mert nem tudtuk volna hova tenni ha megyünk szülni!!

De hétfőn utazunk le mi is ,és hozzuk is haza természetesen!!Minden nap beszélünk telefonon és mindig elmondja hogy anya holnap jövök haza jó??!!

Hát mindig bőgök mikor letettem a telefont olyan lelkiismeret furdalásom van!!Majd bele őrülök!!

Nem is tudok a kicsinek örülni ,mert mindig a nagyra gondolok!!

Mit tegyek !!


2012. júl. 25. 13:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
73%
mi az,hogy nem gondoltátok,hogy ilyen sokáig lesz benn a tesó????a terhesség 40 hét felvilágosítalak...így is 39 hétre szültél...és igen is lepasszolás....van férjed is aki lemehetett volna már érte régen....meg nem sírni kell hanem apa beül az autóba és hazahozza...5 nappal a szülés után nekem nem a NYARALGATÁSON JÁRT AZ AGYAM AZ IS BIZTOS....
2012. júl. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én hasonló helyzetben, ha nem lehet másképp megoldani akkor nem ragaszkodtam volna hozzá hogy a férjemottlegyen a szülésnél, hanem vigyázott volna a nagyra. Neki nagyobb szüksége lett volna rá. Biztos nem hagytam volna hogy egy hónapig távol legyen. Amúgy ha a lelked ápolgatására vágysz, ne tegyél fel itt ilyen kérdést. Nem tűnik fel hogy mindenki szerint durva amit tettél? És még most sem azon vagytok hogy hazahozzátok. Inkább kapnál észbe ahelyett hogy megsértődsz. A 1,5 hetes gyerekkel meg nyaralni menni megint agyrém. Szoktál te gondolkodni?
2012. júl. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én is inkább szülnék egyedül, és a férjem lenne itthon a kórházas napok alatt a nagyobbikkal, minthogy ennyi ideig távol kelljen lennünk egymástól. Szerintem valahol erről szól, hogy család vagyunk. Első 4 hétben pedig nemigen mozognék az új kisbabával, még nagyon védtelen a szervezete, pont elég, ha az otthoni - tiszta - körülményeket szokja meg és a levegőzést. Bár megértem a lelkifurdalásodat, és hogy rosszul esnek a válaszok, de én is a többiekkel értek egyet. Szerintem a nagyobbik gyermekednek is jobban esne, ha végre már nem a papánál lennétek, hanem mennétek haza.


Kérdésedre válaszolva, hogy mit tegyél. Küldd el a férjedet a nagyobbikért, te maradj otthon a kisbabával, és várd haza őket szeretettel. Nyaralni, látogatóba menni tudtok néhány héttel később is. A hazahozatallal nem várnám meg a hétfőt.

2012. júl. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

9. válaszoló vagyok

Szerintem idővel neked is letisztul hogy nem jól döntöttetek, hogy egy hónapra lepasszoltátok a kisfiút, hisz ha belegondolsz, elment a papához, csomó időt ott tölt, és haza megy, és ott várja a kisbaba, számára idegen...Pont az az egy hónap maradt ki az életéből így, amit azzal tölthettetek volna hogy felkészítitek a kicsi érkezésére.Kívánom ettől függetlenül hogy ne viselje nehezen, de ez így tuti nem jó megoldás volt.Igaz nekem még csak három éves a fiam, de ha csak pár órát van tőlem távol, alig várom hogy lássam, egy hónap...bele sem tudok gondolni, pláne hogy csak ilyen okok miatt kellett szenvednetek, mert ahogy olvasom neked is rossz már, meg valószínű neki is ,csak ő még nem úgy tudja az érzelmeit kifejezni.

2012. júl. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ja, és nyilvánvaló hogy a nagyot azonnal haza, hogy bírnád, bírnátok ki még hétfőig, jajj.......:-(
2012. júl. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

most szerda van. miért nem megy most a férjed? vagy hétvégén ha dolgozik?

és azt a pici pár napos babát miért kell azért utaztatni, hogy a nagy végre hazakerüljön? :S

2012. júl. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!