Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20 honapos kisfiam futyijen...

20 honapos kisfiam futyijen mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Furdesnel vettem eszre, amikor a fitymajat visszahuztam, hogy egy gennyzacsko szeruseg van ott neki. Hasonlot tapasztaltatok mar, anyukak? Milyen kremmel lehet kezelni?
2010. jún. 3. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Szia!

Hívd fel a gyerekorvost és kérdezd meg. Krémet semmi esetre sem tegyél rá!

2010. jún. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
...fehér folt a bőr alatt? Az csak kosz ami távozik ha már rendesen fel lehet húzni a bőrt.Nem kell kenegetni,sem aggódni,az minden kisfiú kukiján van.Kérdezd a védőnőt,engem is ő tájékoztatott.Nem is tudtam hogy ilyen is van...
2010. jún. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem feher folt, hanem egy sargas "pattanas", olyan mintha gennyzacsko lenne. Regebben olvastam egy kerdesnel egy hozzaszolast, amiben egy anyuka megemliti, hogy volt a kisfianak is ilyen, de nem talaltam a kerdest meg es mar nem emlekszem, milyen kremet emlit. Gondoltam, hatha valakinek volt hasonlo tapasztalata.
2010. jún. 3. 15:22
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Szia!

Az Én kisfiamnak is volt ilyen!

Semmi rosszat nem jelent! Ez a bőr alatt faggyúlerakódás, ami a folyamatos tisztítás és bőrhúzogatás után távozni fog! Én ott picit erősebben húztam a bőrt, persze nem annyira, hogy fájjon a babának, és amikor már feljött a bőr, egyszer csak kitisztult!!

2010. jún. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt. Egy kicsit megijedtem, mert nekunk pont egy erosebb huzastol lett a baj, egy kicsit bepirosodott es ezutan lett ott ez a gennyzacsko. Egy resze kint van a bor alol, de nem tavozik furdesnel.
2010. jún. 3. 18:02
 6/7 anonim ***** válasza:
96%
Jó ég!Hisz ez begyulladt,azért nem szabad erőssen huzni neki!Mutasd meg dokitoknak,nállunk csak fehér lerakódás volt,de a doki mondta hogy ne huzzuk erősen,mert begyulladhat.Kenegettük tetránnal és kamillával mosogattuk.Inkább lássa doki szerintem,nehogy felül fertőződjön.
2010. jún. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Voltunk dokinal es megnyugtatott, hogy ez nem genny, es nincs begyulladva, hanem ez elofordulhat ha a bor meg nem jon vissza teljesen a makkrol, igy tisztul a bor alatt, egy helyen osszegyult, es jon ki.

Koszi a valaszokat!

2010. jún. 16. 11:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!