Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi lehet az oka annak, ha egy...

Mi lehet az oka annak, ha egy kisgyerek (közel két éves) nagyon jó étvágyúnak mondható és mégse hízik?

Figyelt kérdés

87 cm és alig 10 kg. mozgékony, de már nem is vékonynak, hanem némi hossznövekedés után kifejezetten soványnak mondanám. elegem van a kedves "jóakarók" csesztetéséből, hogy mivel etetem ezt a gyereket és állandóan kikérdezik a napi menüjét meg hogy mit szeret, mert szent meggyőződésük, hogy éheztetem :-((((

folyamatban van a gasztroenterológiai kivizsgálás, de még több mint egy hónap, mire bármit is megtudunk :-( lehet ez pusztán genetika vagy nem alaptalan az aggodalmam, hogy ok nélkül nem lehet, hogy sokat eszik és mégse hízik...?


2012. júl. 25. 14:38
1 2
 11/11 Sókristály ***** válasza:

Én is felszívódási zavarra gondoltam.

Most vagyok igazán hálás a sorsnak, hogy amikor mi kezdtük a gasztrót, csak a magánrendelés jöhetett szóba!

A felszívódási zavar (tripszin szint) pl. úgy nézett ki, hogy kedden leadtuk a kakit, csütörtökön telefonálhattunk.

Azért ne aggódj túl sokat, az az 1 hónap már nem sokat jelent. Meg ha telefonon mondjuk megmondják, hogy felszívódási zavara van, akkor is meg kell várnod az időpontot, hogy felírják az emésztőenzimet (mi Kreont kapunk).

Ha gondolod írj, ha megvan az eredmény, figyelni fogom a kérdésedet. Talán segíteni is tudok majd.

2012. júl. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!