Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vegetáriánus Anyukák, mit...

Vegetáriánus Anyukák, mit esznek a gyerekeitek hús helyett?

Figyelt kérdés

4 éves kisfiam szépen ette a húst, de pár hónapja elutasítja, csak minimálisat ezik és ennek mennyisége egyre csak csökken. Zöldségekkel is nagyon hadilábon áll, így a hüvelyesek kilőve (olvastam, hogy amúgy az jó lenne). Nem szereti a tojást sem sajnos.

Tejtermékekeket igen, yoghurt, kefír, túró és sajt megy.

Mit kellene még betrükköznöm neki husi helyett? Mi nem vagyunk vegák, így sajnos nem tudom.



2012. júl. 17. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
nem vega a fiad. Ez csak hóbort. Most 3,5 éves fiam sem eszi nagyon a husit. Beleszoktam apróra darabolni a főzelékbe.
2012. júl. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Antispecista válasza:

Szia!


Bar nem vagyok anyuka, de vegan igen, ugyhogy remelem jo neven veszed valaszom :) Ha valoban semmilyen huvelyest (bab, zoldbab, borso, csicseriborso, szoja stb.) nem eszik probalkozz tofuval ami bar szinten szojabol van, de "semmi koze" a zoldsegekhez, inkabb sajthoz lehet hasonlitani. Ezenkivul kiserletezhetsz szejtannal es tempehhel is; es a bio boltokban sok novenyi sajtot is talalsz.

Itt meg otleteket: [link] :)

2012. aug. 19. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2012. aug. 19. 10:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!