Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen zenékre szoktak táncoln...

Milyen zenékre szoktak táncolni a gyerekeitek?

Figyelt kérdés
Címet, előadót is, ha lehet :) Szülinapi zsúrra készülünk és írnék egy válogatás cdét.
2012. júl. 10. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Mekkora gyerek???

A 2éves 4hónapos lányom kedvencei azok amik a zenecsatornákon mennek.:)

Pitbull,Nicki Ninaj,LMFAO,FloRida,Jenifer Lopez,Michael Teló ilyenek.


Az ilyen Alma meg hasonló gyerekegyütteseket nem szereti.

2012. júl. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az en lanyom a gumi macira tancol ,az a kedvence :) magyarbol csak ennyi ,Lengyelbol tobb zeneje van :)
2012. júl. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én 2,5 éves fiam zumbára nyomja.:))

De imádja Halász Juditot, meg az Alma együttest is.:)

Szerintem egy zsúrra az Alma együttes jó választás...

2012. júl. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Edda - gyere őrült a kedvenc amit Pataky Keresztes Ildivel énekel:) 3,5 éves 15 hós lányok
2012. júl. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2,5 éves lányom kedvence a Dire Straits - Sultans of swing :)
2012. júl. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én fiaimnak még nincs kialakulva a "zenei ízlése":nem tehetek róla :D imádják Fluort :D Viccen kívül,mindent imádnak ami zene,azonnal mozdul a kis fenekük rá!Mindegy hogy Halász Judit vagy Ennio Moricone. Bocsánat hogy off,most látom a kérdés lényegét :)
2012. júl. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én 21 hónapos fiam Wolf Katit imádja, a Szerelem, miért múlsz-t és a Vukot is.:) Zsédától az Ünnep-et, bár az majd télen lesz aktuális.:) Általában a rádiót hallgatjuk és amit akkor hall, mindenfélét szeret.
2012. júl. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!