Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 21 honapos gyerekeitek hanyszo...

Hajnal-Tunde kérdése:

21 honapos gyerekeitek hanyszor esznek naponta es miket? Hany kg korul vannak?

Figyelt kérdés
2012. máj. 25. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Reggeli tej, szendvics/pékáru.

Ebéd, amit mindenki: hús és köret savanyúsággal, főzelék tojással vagy virslivel.

Uzsonnára amit reggelire.

Közben gyümölcs, puding, joghurt.

Vacsora darakása.

2012. máj. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

21 hósak múltak az ikerfiaim

Naponta mennyit esznek? Hát hogy úgy mondjam, az egyik szinte folyamatosan eszik, óránként jön hogy "memmi", ha nem adok, akkor 10percenként jön vissza. Kész vagyok tőle. És akkor persze ha ő kap, akkor közli hogy "Pepi", így hívja az öccsét, és neki is viszi, nagyrészt ő is megeszi.

Ha kint vagyuk, akkor jobban el tudom húzni az időt. De amúgy hiába esznek két kaja között is, azért normális adag lecsúszik a főétkezéssekkor is.

Reggel mikor felkelnek pár keksz, saját sütésú mézes keksz, teával.

Reggeli szelet kenyér, szalámi, paradicsom, uborka valami

Tízórai gyümi keksz, vagy babapiskóta

Ebéd két fogás, általában egy nem elég.

Uzsi van hogy kétszer van, tejszelet, gyümi, műzli szelet, de van hogy vajas kenyér, szalámival, mikor hogy alakul

Vacsi bundás kenyér ubival, virsli, stb (virsli 2-3 lemegy nekik pl)

Lefekvés előtt joghurt, puding, néha tejszelet vagy rudi, mivel nem isszák meg tejet semmilyen formában, így ezt ilyenekkel kell helyettesítenem. Ja és a sajtot meg joghurtot elfelejtettem írni a tízórai/uzsi-hoz.

Egyik 85 cm és 10 kg, másik 87 cm és 11 kg.

2012. máj. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennyit esznek az ikrek és csak ekkorák? A fiam 13 kg és fele ennyit eszik.
2012. máj. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, ennyit eszenk. :-) Néha nem tudom, hova fér beléjük. Volt hogy a kisebbik megevett 3 db virslit, és kérte még a negyediket. Nem mertem neki adni, féltem hogy rosszúl lesz, én nem tudok annyit megenni.

Amúgy le is futják. Meg hát mi sem vagyunk nagyok, se a férjem, én meg pláne nem. Szóval genetika.

Lányom is kevesebbet eszik, pedig 3,5 éves, és ő is kicsi: 92 cm és 12,6 kg most. (mint én annak idején :-) )

2012. máj. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 6 éves lesz a kisfiam,eleinte aggódtam miért eszik olyan keveset,de észrevettem,hogy ahogy egy felnőtt ő is tudja mikor kell neki.Sose erőltesd az ennivalót és unaloműzésből se etesd..Az izom nehezebb mint a zsír,csak mondom.
2012. máj. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!