Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem bilizik? :/

Miért nem bilizik? :/

Figyelt kérdés

25 hónapos lánykám, mindig szól ELŐTTE ha pisilni/kakilni kell,majd megy a jól bevált helyére /fürdő ajtó elé/ és a pelusba elvégzi a dolgát állva. A bilire ráül,de csak könyvet nézegetni,akkor meg nem jön semmi.Van hogy addig tartogatja a pisit,mert nem hajlandó ráülni a bilire hogy mikor már folyik elkapom és ráültetem,de akkor már ott marad. Ha pisil/kakil mindig elmegy/elzavar engem onnan.Szereti egyedül végezni a dolgát,hogy senki sem zavarja.

Próbálkozzak a bilivel,vagy ráér még?



2012. júl. 15. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:

ráér még. de ha tényleg szeretnéd elkezdeni akkor vedd le a pelust, a bilit meg tedd a jól bevált helyre. baleset nélkül nem lesz szobatiszta, ezt el kell fogadnod :)

nem is kevés baleset lesz, de ez erről szól!

azt felesleges várnod, hogy majd leveszi a pelusát mikor érzi, hogy pisilnie kell, majd ráül a bilire. kell nekik pár nap pelus nélkül, hogy megértsék, megváltozott a helyzet :)

2012. júl. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen vedd le a pelust. Szobatiszta akkor lesz valaki ha képes visszatartani a kis vagy nagy dolgát. Úgy látszik Ő már képes lenne rá, de mivel rajta a pelus így érthető hogy abba enged mindent.
2012. júl. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Levettem a pelust,és szólt mikor ment pisilni,így lehúztam róla a bugyit,és csodák csodájára ráült a bilire és szó nélkül belepisilt! :))))))))))))))))
2012. júl. 16. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!