Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mért van hogy nállam a fiam...

Mért van hogy nállam a fiam szó nélkül lelkesen bilizik, de ha a Mama van akkor pelusba és még ki sem engedi cserélni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
ez jo kerdes...a 2 eves fiam mar 1 honapja bilizik es itthon soha nincs rajta pelus...amikor a nagyitol hozom(aki szemkozt lakik) vagy pelusba kapom vagy pisis ruhaba...erzi a gyerek hogy kivel meddig lehet elmenni
2011. febr. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Veled nem fordult elő ilyen? Otthon lelkesen szó nélkül, idegen helyen tartogatod és inkább hazamész, különösen ha nem pisilni kell. Ugyanúgy bennük van ez a frusztráció.
2011. febr. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen. A másik meg hogy ha mamával hagyom örjöng és verekszik kiabálnak.Nállam most is csöndben játszik itt mellettem.
2011. febr. 28. 12:17
 4/6 anonim ***** válasza:
nálunk is volt gond, helyre tettem anyukámat, érdekes azóta nincs gond, Kiadtam mit játszanak, mit csináljon velük, mit mikor egyenek, hogyan büntesse őket. Mit ne engedjen.
2011. febr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Itt az az igasság hogy a mama azt mondja két gyereket felnevelt és nehogymár én oktassam ki.
2011. febr. 28. 14:52
 6/6 anonim ***** válasza:
nálunk belátták, hogy ők az én gyerekeim és én mostani elveket alkalmazok. ők igazság szerint játszani sem igen tudtak a gyerekekkel. Nekem úgy tűnt mellettük felnőttek a gyerekek. Ezért kellett egész pontosan megmondani, leültök, építetek kockákból, hoztam színest, rajzoljatok, itt vannak a szerszámok szereljetek. Mára belejött, egy hangot nem hallani, mert én általában a másik szobában dolgozom. Finoman csináltam, jó volt amikor erélyesen szóltam.
2011. febr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!