Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért lehet vajon és mit...

Miért lehet vajon és mit tehetnék még, ha 3 éves fiam hallani sem akar a biliről, wc-ről és sír, menekül, ha le akarom cserélni a pelusát?

Figyelt kérdés
már mindenfélét próbáltunk amit úgy általában átszoktatáshoz szoktak
2011. ápr. 26. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát erre én is kiváncsi vagyok,mert pontosan itt tartunk.Mi lesz oviban???
2011. ápr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ez az....:( Én már mondtam neki is, hogy így nem mehet majd, mert pelusosok nem mehetnek, de ettől sem hatódott meg. Pedig már nagyon várja az ovit. :) bár, még fel se vették
2011. ápr. 26. 17:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szabad nagy felhajtást csinálni a pelus elhagyásáról, a bilire való rászoktatására, mert annál inkább nem fog menni, véleményem szerint. Sok gyerek ezért nem akar leszokni a pelusról. Nézd, jön a nyár, most lesz a legkönnyebb dolgod. Sokat lehet majd pelus nélkül. Sőt, pl az unokaöcsém nem is bilizett, egyből a wc-re szokott angyalom. Természetesnek kell lennetek.
2011. ápr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem várjátok meg a nyarat, amikor akár meztelenül pancsolhat a medencéjében, mellette kint a bili. Gyorsan meg fogja érteni, hogy ne a vízbe pisiljen, hanem a bilibe. Amint sikerül neki csak 1X oda, sikerélménye lesz és próbálkozni fog máskor is a bilivel. Szerintem.
2011. ápr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!