Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom tegnap dél óta...

Kislányom tegnap dél óta semmit nem evett?

Figyelt kérdés
Mindenre rázza a fejét, hogy nem kell!Vajon mi lehet a gond??
2012. júl. 11. 09:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Én mindig onnan tudom, hogy beteg a fiam, hogy nincs étvágya. Ne erőltesd mert hányni fog...várj egy kicsit , mert a frontra is nagyon érzékenyek tudnak lenni a gyerekek, de ha délutánra sem változik a dolog, szerintem mutasd meg a dokinak!
2012. júl. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én elsőre simán ráfogom a melegre, a fiam két napig nem kakilt, olyan keveset evett, viszont napi 2 liter folyadékot (levessel, tejjel együtt) simán megivott.

Ma simán kakilt, nem volt kemény.

Esetleg lehet hogy aftája van, nálunk a bölcsiben többektől hallottam.

2012. júl. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Afta? az mit is jelent? Két napig nem kakilt ő sem, de tegnap volt kaka rendesen!!
2012. júl. 11. 09:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Afta, pici fehér de nagyon kellemetlen seb a száj belső nyálkahártyáján. Fertőző, lehet rá ecsetelőt kapni, de nem múlik el vsak 2-3 nap alatt.
2012. júl. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha kettő étkezést vagy annál többet teljesen kihagy a gyerek, meg kell mutatni dokinak. Megnézi, lát-e valamit a torkán, ilyesmi. Iszik sokat? Próbálj neki nem vizet adni, hátha elfogad kakót, gyümölcslét, leves levét, paradicsomlét...
2012. júl. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ebben a melegben mi sem kívánjuk annyira az ételeket. Folyadékbevitel meglegyen az a lényeg.


Nem írtad mekkora a kislányod, de a leírtakból olyan másfél évesnek saccolom. Neki már készíthetsz esetleg turmixokat, kínálj joghurtot, tegyél kis tálba gyümölcs falatkákat. Ha azt eszegeti akkor egy nap alatt nem lesz semmi baja :)


Lehet az is, hogy a foga jön, fáj rágni. Valóban lehet aftája is, de az fájdalmas nagyon akkor nem csak a fejét rázná, hanem nagyon-nagyon sírna. (fiamnak volt a télen aftás torokgyulladása, na hát az a pár nap pokol volt)


De ha ma sem eszik biztosabb, ha tényleg megmutatod orvosnak.

2012. júl. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elvittem dokihoz!Fülgyulladása van:(
2012. júl. 11. 11:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Szegényke... jobbulást... hát igen a fülgyulladásnál is fájhat a nyelés is. Sajnálom. Ők még gyorsan rendbe jönnek szerencsére.
2012. júl. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Remélem hamar átvészeli!Most vinni kell minden nap csíkot cserélni! Ezt meddig szokták hány napig?
2012. júl. 11. 11:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!