Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ezt nem így kellene csinálnom?...

Ezt nem így kellene csinálnom? Vagy szimplán még nincs megérve rá?

Figyelt kérdés
Kislányom 2 éves,ha az udvaron vagyunk csak bugyit adok rá.De esze 20.ágában nincs szólni,hogy pisi van.Bepisil,lenéz és nagy nyugisan megy tovább játszani.Hiába kérdezem százszor,hogy kell e pisilno,mindig azt mondja,hogy nem.Rá 2 pillanatra meg becsorog....ezért bent a lakásban mindig van rajta pelus.Vagy nem kéne ráadjam bent sem?De akkor egyfolytában ,minden pisis lenne:(Rengeteget iszik,és nagyon sokat pisil.A bilire semmilyen körülmények között nem hajlando ráülni:(

2012. júl. 9. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Akkor hagyd. Ne kérdezd, mert akkor nagyon központi kérdés lesz nála, és még inkább nem fogja mondani. Mindezt nem rosszaságból, egyszerűen így vagyunk összerakva.

Én is ráadnám bentre a pelust, mert pisiszagú lesz minden sajnos. Kint az udvaron meg anélkül jó.

2012. júl. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még nem érett meg rá. Próbáld később, akár egész nyáron keresztül, ha akkor sem érdekli, akkor meg halaszd el jövőre.
2012. júl. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen nincs rá megérve. A fiam két és féléves koráig nem volt hajlandó ráülni a bilire, és nem szólt. Aztán egyik napról a másikra szobatiszta lett. Szerintem kicsit "tedd félre" a szobatisztaság témát.


Különben egy gyerekpszichológus ismerősöm mondta, hogy sok gyerek még háromévesen sem érett a szobatisztaságra, igazából négy éves kor felett tekintik "kórosnak", ha nem az.

2012. júl. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nincs megérve!!! ne szenvedjetek vele, Te csak hót ideges leszel tőle, Ő meg izgul, hogy megfeleljen, de még nem képes rá. hagyd a fenébe egyenlőre...:-))
2012. júl. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! Én is ezt gondolom,hogy nincs megérve...hagyjuk akkor még,aztán hátha...

(nem lenne rossz egyébként ,mert hatalmas "pelenkafogysztó":D)

2012. júl. 9. 17:15
 6/6 anonim ***** válasza:

igen, igen, nálunk is ez van..:-((, eszméletlen mennyi pelust használunk, már nem is számolom, de az is idegesítő, ha nekiállsz ennek az egésznek, hogy csinálod, és nincs pozitív eredmény, akkor mindkettőtöknek elmegy a kedve...

Én is próbálkoztam egyből nyár elején, de 2 hét után feladtam. Majd most augusztusban még 1x nekiugrunk, hátha már érettebb!

Sok sikert nektek is! :-)

2012. júl. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!