Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti elindulnatok igy vele?

Ti elindulnatok igy vele?

Figyelt kérdés
2,5 eves a lanyom es kb 2 hete tanulja a szobatisztasagot, atlag napi 1 balesettel, de sokszor nincs is baleset. Egyertelmuen, a delutani alvashoz es ejszakara meg hasznalunk pelust. Dokihoz kell mennunk, ami egy tobb oras program lesz, mivel tomegkozlekedunk. Utkozben vannak nyilvanos wc-k, de nem minden sarkon. Elindulnatok vele pelus nelkul?

2012. júl. 8. 21:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azt írtam "ha lesznek kulturált wc-k". Ha nem, akkor meg ott a pelenka. Semmi szükség arra, hogy a vonaton vagy a pályaudvaron kelljen pisilnie azokban a gusztustalan mellékhelyiségekben. Nem hinném, hogy összezavarja ez az eset. Azt meg, hogy bilit vigyél magaddal a vonaton, eléggé meredek ötletnek tartom.
2012. júl. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. Kedves utolsonak irom, hogy pont ez az oriasi gond: kulturalt wc a nagyvarosban?! Ugy dontottem viszem pelusban es meg ma beszerzek papirbilit a legkozelebbi alkalmakra. Nagyon koszonom mindenki hasznos valaszat.

Ha autoval mennenk, akkor siman megprobalnam a pelusnelkuliseget:-)

2012. júl. 9. 06:32
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Én bugyipelust adtam/adok rájuk hasonló esetben és vinni szoktunk magunkkal eldobható bilit.

Ha saját autóval mennék, pelust se adnék rá, csak vinnék pár váltás ruhát, de ugye nem túl nyerő, ha a vonat ülését pisili le véletlenül, így azért inkább pelus.

A bugyipelust ugyanúgy tudod kezelni, mint a rendes bugyit, tehát meg is tudod pisiltetni és újra visszaadni rá, nem lesz gond.

2012. júl. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy nagyvárosban is akadnak azért kulturált wc-k. Nálunk pl. a gyermekorvos rendelőjében az. Bevásárlóközpontba, gyorsétterembe, kávézóba szoktam bemenni pisilni. Olyanba, hogy "nyilvános wc" (pl. aluljáróban vagy az utcán van ilyen) sosem megyek.


De már írtam, hogy a legjobb a pelusbugyi. Ha nincs ilyen, marad a sima pelenka.

2012. júl. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Koszi mindenki valaszat. Vegulis elvittem pelusban. Indulas elott jol megpisiltettem es utkozben csak 1 adag pisi ment a pelusba, mikor hazaertunk mindent "kiadott" magabol bele a bilibe. Legkozelebb megprobalom a bugyipelust es a papirbilit.
2012. júl. 9. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!