Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti elindulnatok igy vele?

Ti elindulnatok igy vele?

Figyelt kérdés
2,5 eves a lanyom es kb 2 hete tanulja a szobatisztasagot, atlag napi 1 balesettel, de sokszor nincs is baleset. Egyertelmuen, a delutani alvashoz es ejszakara meg hasznalunk pelust. Dokihoz kell mennunk, ami egy tobb oras program lesz, mivel tomegkozlekedunk. Utkozben vannak nyilvanos wc-k, de nem minden sarkon. Elindulnatok vele pelus nelkul?

2012. júl. 8. 21:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, semmiképp.
2012. júl. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Koszonom valaszod.

Nem fog bezavarni, hogy egesz delelott pelusban lesz? Reggel 7-kor indulunk itthonrol es valamikor deltajt kerulunk csak haza.

2012. júl. 8. 22:08
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se induljatok el pelenka nélkül. Ő még abban a fázisban van, amikor már tud szólni, de visszatartani még nem képes. Én egyébként nyilvános wc-be nem vinném a lányom. Inkább a bokor...
2012. júl. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak azok a pelusos bugyik. Azt le lehet húzni, ha kulturált wc van a közelben.
2012. júl. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyen esetekre vettem papírbilit. De aztán sosem kellett használnunk. Adj rá pelust, de szóljon ha kell neki, és próbáld megpisiltetni, ha nem tudjátok megoldani, akkor ott a pelus.
2012. júl. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja és pisiltesd meg indulás előtt, meg ahol van rá lehetőség kérdezd meg kell e.
2012. júl. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Koszi nektek is. Az azert tulzas, hogy kulturalt wc-k lesznek utkozben. Vonattal megyunk a Keletibe, onnan metro es villamos. Utkozben elvileg a vonaton tudna, a Keletiben, aztan nem is tudom, egeszen a dokiig. Se a vonat, se a Keleti nem bizalomgerjeszto, meg nekem sem:-((
2012. júl. 8. 22:18
 8/15 A kérdező kommentje:
Papirbilink nincs itthon es mivel holnaprol van szo, igy eselyem sincs, hogy vegyek, legalabbis erre az utra biztosan nem.
2012. júl. 8. 22:20
 9/15 anonim ***** válasza:

Pelenka

Egy nap nem zavarja össze!

Az én kisebbik fiam is most tanulja a szobatisztaságot, de ő ott tart, hogy ha van is rajta pelenka, akkor leveszi. De nem mindig! Kiszámíthatatlan még!

2012. júl. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem 2 éves a fiam, és kedd reggel indulunk apukámhoz kocsival , 3 órás az út. Mi is 2 hete kezdtük a szobatisztaságot, már szól rendesen nincs is baleset 3-4 napja, ugy, hogy 2 napja 40 fokos láza volt, , feküdt mint egy darab fa egész nap, de volt energiája szólni, hogy pisilnie kell. HAbár mi kocsival megyünk, én beteszem a bilit, meg van papírbili is, de nem adok rá pelust, szerintem összezavarna, illetve nem is viseli el magán. Mondjuk ő a délutáni alváshoz már nem kap pelust, este is akkor tudom ráadni mikor elalszik, mert nem viseli már el magán. Én a helyedbe elvinném magammal a bilit, ha kell neki el tudja végezni a dolgát, higiénikus, popsitörlövel meg ki tudod törölni, illetve van fertőtlenítős kendő is, azzal át tudod törölni, ha kaki lenne. Én az autósülésbe teszek egy betétet, amit én csináltam, ugy, hogy 2 pelenkából kivágtam a combgumírozást belülről, és alá terítem majd. Illetve teszek be váltóruhát+ minden 2. pihenőnél megállunk, így ha kell neki tud pisilni. De úgy látom, csak én vagyok vele így, rajtam kívül mindenki adna rá pelust :-) KÍváncsi vagyok azért nekünk hogy fog sikerülni :-) Majd írd meg, nálatok mi volt.
2012. júl. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!