Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elmondjam kislányomnak az...

Elmondjam kislányomnak az igazságot?

Figyelt kérdés
December közepén visszamegyek dolgozni. Lánykám akkor lesz majdnem 4, kisfiam 2 éves. Leányzó idén januárban elkezdte az ovit, de nem igazán jön be neki. Reggel van nagy sírás, délben mikor érte megyek mosolyog, jó kedvű. Egy alkalommal tudok róla, hogy a délelőttöt végig sírta, amikor hiányzott az kis barátja a csoportból. A nyáron nem hordom oviba, de szeptembertől viszont igen. A kicsi az anyukámmal lesz 1 évig, amíg oviskorú nem lesz. El merjem mondani a nagynak mikor megkérdezi, hogy a tesó hol lesz, míg ő az oviban van? Vagy találjak ki valami választ? Nem szívesen hazudnék neki, viszont szerintem balhézna, ha kiderülne, hogy a tesó a mamával van. Van rá esély, hogy az év végére megszereti az ovit? Mit tegyek?

2012. júl. 7. 22:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 9.válaszoló.Nekem van két kicsi gyerekem és tudom milyen érzékeny a leki világuk.De ilyen stílusú ember mint te nem is foglakozok veled!!!!!!!Egy anya mindenre figyel arra is hogy ne szólja el magát.És még mindig kitartok az mellet hogy ne mondja el.
2012. júl. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!