Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha lenne bogár a fülébe...

Ha lenne bogár a fülébe kizárt hogy az orvos ne vegye észre ugye?

Figyelt kérdés

lányom 2 napja mondta h fáj a füle de úgy különösebben semmi más reakciót nem láttam rajta,mostanában úgyis az a hepje h mindene fáj.

ma fülbevaló csere közbe mintha rovar lábat láttam volna kilógni a füléből.

azonnal vittem a kórházba,ahol persze a 2 órás várakozás alatt a füléhez nyúlt.

mondta az orvos h mintha rovar lábat látna de aztán azt mondta hogy az nem az,a dobhártyáján lát valamit,szerinte felgyülemlett fülzsír az.

ciloxan cseppet kapott,3x1 kell 2-3 napig cseppenteni a fülébe.

nyugtassatok meg ha bogár lenne a fülébe azt észre vette volna!én még mindig nagyon aggódom!

2.5 éves a lányom.

és ha megkérdezem hol fáj a füle mindig a jobb fülét mutatja.


2012. júl. 6. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Én felnőtt vagyok, de mikor fülzsír volt a fülemben a doki ügyesén kivette, nem tudom gyereknél nem lehet? A cseppentésről azt hallottam az nem jó mert visszafolyik a fülzsír.

Vidd el másik dokihoz.

2012. júl. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Konkrét választ nem tudok, csak amit gondolok.

Az orvosnak látnia kellett volna, ha van valami a fülében, de én a helyedben a legkorábbi lehetséges időpontban elvinném fül-orr-gégészhez. A másik. Nekünk f-o-g mondta, hogy soha semmit ne csepegtessek bele a gyerek fülébe.

2012. júl. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
fül-orr gégészeten voltunk
2012. júl. 6. 21:20
 4/7 A kérdező kommentje:
ott kapta a cseppeket is
2012. júl. 6. 21:20
 5/7 anonim ***** válasza:

De ha látott fülzsírt, akkor miért nem szedte ki???

Az én kisfiamnak kiszedte a fogóval majd ki is szívatta a doktornő.

2012. júl. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát én tuti elvinném maszekhoz is.

Tesóm az sztk-ba vitte a gyereket, neki is cseppet adtak, meg hogy dugja be vattával. Csak nem múlt a baj, elvitte maszekhoz, jól le lett teremtve, hogy miért csepegtette és vattázta be, nem tud szellőzni a hallójárat. Kiszedték a kicsinek a fülzsírt és ki is szívták neki, tele volt gennyes trutyival, később kapott tubust is.

Ha bogár lenne benne, azt már látta volna, de a fülzsírt ki kellett volna takarítani. Szerintem.

2012. júl. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
probald hasznalni a fulgyertyat , az internetten talalsz rola leirast . nekem es az ismeroseimnek bejott .
2012. júl. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!