Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Cipő kérdés. Ti melyik méretet...

Cipő kérdés. Ti melyik méretet vettétek volna?

Figyelt kérdés

3 éves a lányom, 23-as méretet hord szandálból, ami most pont jó neki (átlagos méretezés). Most vettem neki egy őszi zárt cipőt 24-es méretben, de ez olyan nagyobb méretezés. Tudom, mert ugyanebből a márkából van neki egy szandálja is, ami 22-es és az is pont jó rá most. Itthon viszont elgondolkoztam, hogy nem lett volna jobb, ha a 23-ast veszem meg.

Kb másfél ujjnyi a rés az orránál, szerintetek nagy lesz az őszre? Félek hogy az eggyel kisebb méretet viszont kinőné addigra.


2012. júl. 5. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lesz a 24-es őszre!
2012. júl. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ősszel zokni is lesz rajta, meg addig bele nőhet a lába!
2012. júl. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
KB egy ujjnyit rá kell számolni a zárt cipőknél, hogy kényelmesen mozoghasson a lába. Azt a fél ujjnyit meg őszre ki fogja tölteni, szerintem jó lesz.
2012. júl. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Meggyőztetek, akkor nem cserélem ki.
2012. júl. 6. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!