Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vettetek már az Aldiban (vagy...

Vettetek már az Aldiban (vagy máshol) Mylove-os pelenkát? Mennyire vált be? Ma láttam, hogy nagyon olcsó, de nem mertem venni, mert nem ismerem. Maxi méretet használunk (7-14).

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem használtam még, de az egyik anyuka használja a házban, és azt mondja, hogy olyan, mint a dm-s pelenka. Tudom nem ez a téma, de mennyiért látttad?
2009. jún. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! 3600 körül volt egy nagy csomag, mintha 36-38 Ft lett volna darabja, de nem emlékszem pontosan... Bocsi :-(
2009. jún. 6. 20:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
3699-be kerül... mi már használtuk, igaz a 3-as méretet. A nedvszívó és nedvesség megtartó képessége jó, de szerintem a ragasztócsíkja nem túl megbízható, elég nehéz másodszor is jól leragasztani (barátnőm is használja, neki nem volt ilyen problémája). Szerintem a DM-es egy kicsit jobb.
2009. jún. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mi MyLove-ot használunk, a 4-9 kg-osat, nagyon meg vagyok vele elégedve, sosincs baleset. A ragasztó csíkja valóban kissé gyenge, de azért ez nem akkora gond.

Korábban Pampers-t használtam, na azzal meggyűlt a bajunk.

2009. jún. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi nemrég vettünk maxi méretet. Idáig meg vagyok vele elégedve. Jól ragad, jól szív és a helyén marad...

Még csak nappalra használjuk, éjjelre van másik pelus.

2009. jún. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi lányok, sokat segítettetek! Azt hiszem kipróbálom :-)
2009. jún. 7. 08:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!