Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sos, Milyen tippeket tudtok...

Sos, Milyen tippeket tudtok gyógyszer beadásra? Mik a kiszáradás tünetei?

Figyelt kérdés

Kis fiam 6napja hasmenéses(láz is volt és néha hányás), voltunk dokinál és kért széklet vizsgálatot(ez hétfőn volt). Gyógyszerként smecta és pro-biotikum kapott, ezek semmit nem értek. Ma megint levittem, mert semmit nem javult a helyzet, de mivel még nincs széklet eredmény nem mondott "semmit". Megvizsgálta, és írt más gyógyszert, holnap hívjam.

Az új gyógyszer olyan mint egy infúziós oldat, beleöntöttem gyümölcslébe(1L kellene meginnia sürgősen), de a fiam nem hajlandó meginni. Beszéltem hozzá, próbáltam meggyőzni, fenyegetni, kedveskedni... de egyszerűen csak 0,5dl sikerült legyűrnöm a torkán. Van még valami titkos trükk? Pontosan mik a kiszáradás tünetei? Észre veszem a gyereken? Aki volt hasonló helyzetbe az hogyan oldotta meg?


2012. júl. 5. 14:23
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:-) Estére jókedvű lett:-) Evett is, remélem ez már a gyógyulás jele, ivott is. Köszönöm a tippeket, nagyon jók voltak. A dinnyét megpróbálom, mert nagyon szereti:-)
2012. júl. 5. 19:39
 12/12 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó hír :) további gyors javulást!!
2012. júl. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!