Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Esti, éjszakai hasfájás 5...

Esti, éjszakai hasfájás 5 évesnél. Volt nálatok hasonló? Mi volt az oka?

Figyelt kérdés
5 éves lányom 2 napja esténként és éjjel fájtatja a hasát. Délután 5-6 körül kezdi el, és reggelig eltart. Éjjel könnyen elalszik, és tud aludni, de ha felébred akkor mondja hogy fáj a hasa. Melegítópárnát tettünk rá, attól múlik neki, azzal is alszik el. Reggel még hasfájással kel, aztán kb 1 óra múlva mintha elfújták volna. Egész nap semmi baja, és délután kezdődik újra. Széklete rendben, nem lázas, nem hány, semmi egyéb tünet nincs, a hasa puha. A köldöke környékét fájtatja.
2012. júl. 2. 10:11
 1/3 A kérdező kommentje:
Megyünk orvoshoz ma délelőtt, csak érdeklődnék, hátha volt valakinek hasonló.
2012. júl. 2. 10:12
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! :) Remélem azóta jól van a kislányod!? Minden elképzelhető jót kívánok Nektek!!! :)
2012. júl. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!


Jobban van hála Istennek. Lehet csak valami kis gyomorfertőzés volt. Espumisant kap, meg probiotikumot. Ma este még nem panaszkodott. Remélem átment. Csak én rettentő aggódós vagyok, főleg ha nem tudom mitől van rosszul. Rögtön a legrosszabbra gondolok. Meg van egy veleszületett vesemedence tágulata is, ezért is aggódok.


Nektek is minden jót.:)

2012. júl. 3. 21:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!