Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Infacolhoz hasonló olcsóbb...

Infacolhoz hasonló olcsóbb hasfájás elleni készítmény?

Figyelt kérdés
3 hetes a fiam és sajnos has fájós. A babamosoly tea nem nagyon segít az Infacol ára picit húzós. Van olyan készítmény ami szintén ilyen hatású de olcsóbb? Árat is tudnátok írni?
2012. febr. 9. 12:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Espumisan csepp. Árban hasonló (1300 körül van) de jóval tovább tart.
2012. febr. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szia! Jó hírem van! 103 Ft-ért a doktornénink kevertetett ki valamit, ami olyan, mint a víz és édes és a Kisfiam nagyon szerette! Kérdezz rá Te is!
2012. febr. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hú az király ár :) ha erről korábban hallottam volna :) Bár a mi dokink szerint ezt túl kell élni így lehet akkor sem törte volna magát :x
2012. febr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szőlőmag párnácska. DM-ben vettem, csak fel kell melegíteni. nekünk ez vált be. :)

Az Espumisan is jó. :)

2012. febr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
....ja kifelejtettem. A meleg párnácskát a pocira kell tenni. A kisfiam pár perc után mindig lecsendesedett, sőt sokszor el is aludt. :)
2012. febr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Vigyázz, mert másféle hasfájásra jó az Espumisan (görcs) és az infacol. Nálunk az Espumisantól még jobban üvöltött, de az infacol jó volt. Én inkább máson spórolnék -ez nem kritika akar lenni!
2012. febr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szia! mi nagyon sokat szenvedtünk a hasfájással, se infacol, se espumisan, se melegíthető párna nem vált be. kipróbáltuk a gripe watert, igaz sokáig nem lehetett kapni, de mostmár megint lehet. az árát nem tudom pontosan, sajnos az sem valami olcsó, de szerintem nagyon jó. nálunk hajnalig üvöltött szegény babám,de ettől megnyugodott.
2012. febr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az Infacolnak és az Espumisannak ugyan az a hatóanyaga! Mégis nekünk sem segített az Infacol, hónapokig Espumisan segítségével vészeltük át a napokat. A Grippe Water-t is ajánlották nekünk, de azt nem próbáltuk, a különböző teák sem segítettek.
2012. febr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk is receptet írt a doki...valamilyen összekeverőset. Édes volt, szerette és ez volt az egyetlen ami hatott 200-250ft volt,kb. egy hónapig volt elég. Nem emlékszem pontosan.
2012. febr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Nyilván nem akarok rosszat a fiamnak, de ha van olyan készítmény ami ugyan olyan jó csak olcsóbb vagy árban ugyan ott van csak tovább tart akkor miért lennék saját pénztárcám ellensége? Most Infacolt vett a férjem, mert a tea mellett a masszírozás, tornáztatás és a párna sem segített sajnos.
2012. febr. 9. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!