Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az 5 éves lányomnak ma volt a...

Az 5 éves lányomnak ma volt a szülinapja és nagyon sokat evett most rosszul van. Ilyenkor mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
Fáj a hasa és hányingere van. Azt mondja nekem hogy ha hányna attól megkönnyebbülne de szegény nem tud. A hasa nagyon fel van puffadva a sok ételtől.
2012. jún. 30. 22:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Patika, espumisan. Vagy buborékos àsványvíz, vagy szódabikarbinátás víz, az kicsit könnyít a gyomrán.
2012. jún. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%
Bizarr, de nyúljon/nyúljál le az ujjaddal. Nekem mindig bevált.
2012. jún. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Lehet hogy furcsán hangzik de mosson fogat vagy egyen mentolt késői órékbam nekünk ez segítet!
2012. jún. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
van itthon espumisan de annak mi a hatása?
2012. jún. 30. 22:59
 5/15 A kérdező kommentje:
most adtam neki ásványvizet hányt is de még mindig kell neki egyszer tudott eddig.
2012. jún. 30. 23:02
 6/15 anonim ***** válasza:

Hánytató még a mustáros víz (2 ek. egy pohár meleg vízhez), illetve a sütőporoldat (1 ek. egy pohár meleg vízhez)... remélem tudtam segíteni..

22:58-as voltam

2012. jún. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Gyógyszert nem ajánlok mert az kicsiknek nem jó
2012. jún. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Csökkenti a puffadást,de szerintem ha totál tele ette magát a kislány,akkor nem lesz jó rá.Lehet tényleg az volna a jó,ha hányna,de az elég drasztikus,hogy hánytass meg egy ilyen kis gyermeket. :( Én is a szódabikarbónás-ecetes vizes megoldást javaslom.Mikor kicsi voltam és hasonlóan jól belaktam,mint a te gyermeked most,anyukám mindig ezt kutyulta és azonnal segített.Elég rossz íze van,de azonnal használ:vagy segít kijönni magától a felesleges kajának (meghánytatja magától),vagy csak megnyugtatja a pociját.Szerintem érdemes kipróbálnotok.
2012. jún. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mármint az Espumisan.
2012. jún. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
rendben.tényleg segített!
2012. jún. 30. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!