Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet valami baja a lányomnak...

Lehet valami baja a lányomnak ha lenyelt egy kicsi folyékony szappant?

Figyelt kérdés
Dettol érintős fertőtlenitős szappanunk van és a 3éves lányom a fogkeféjére nyomatott és bakapta,lenyelte.Itattam vele kb 1 dl tejet utánna.A védőnönket hivtam volna de nem érem el,az ismerős kisgyerekes anyukák azt mondták ne aggódjak,főleg ha tejet is ivott utánna,de engem az aggaszt hogy ez baktericides szappan.
2012. jún. 28. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ezek szerint nem sokat nyelt le!:)

Itass vele sok folyadékot!

2012. jún. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy lesz egy enyhe hasmenése, de még ez sem biztos. Nagyobb baja pedig biztosan nem lesz tőle.
2012. jún. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat,megnyugtattatok! :)
2012. jún. 28. 15:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Egészségére. Nagyon rossz esetben alul fölül lesz egy kis műsor éjjel, hányás-hasmenés. Amúgy meg. Ki ne evett volna szappant gyereknek:D

Nyugi, ne aggódj.

2012. jún. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen kevéstől nem lesz baja. Lányom rendszeres szopogatja a fürdővizéből kivett játékokat. A múltkor a védődőnek mondtam, hogy nagyon összeszidtam ezért a kislányt, mert már nem bírtam, hogy hiába mondogatom neki, hogy ne vegye a szájába. A védőnő kábé kiröhögött :) Azt mondta, az ő unokái a Duna vizéből szoktak kortyolgatni. (Nyilván az ő anyukájuknak máshol van az ingerküszöbe :))
2012. jún. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,kedvesek vagytok :)
2012. jún. 28. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!