Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 éves éppen szobatiszta...

2,5 éves éppen szobatiszta kislánnyal, ha idegen helyen kell pisilni, hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés
Csak úgy leguggolni nem akar, csak wc-be pisil, kakil tehát ha nem itthon vagyunk, hogy ültessem rá wc-re? (úgy gondolom nem jó ha ráül pl. plázákban, vigyek domestos törlőt, ami hatékony egyáltalán vagy tartsam a wc felett stb. ilyesmikre gondolok)
2012. jún. 29. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem az nagyon szimpi, a higiéniáról nem is beszélve. A táskában elfér, utána csak ki kell dobni.

2012. jún. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha tud úgy pisilni, hogy a WC fölé tartod, akkor az a legegyszerűbb.

A papírbili is jó megoldás lehet (bár vannak helyek, ahol olyan mocskos a padló, hogy nem akarnám, hogy a nadrágja/szoknyája, esetleg a keze a földet érje)


Én bizony ha nem tiltakoztak nagyon, pelust adtam ilyenkor rájuk (pl. egy plázaútra, vagy máshová, ami beláthatóan néhány óra)


3 kislány anyukája

2012. jún. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Plázákba még ha 5x törölném le domestos törlővel,akkor se ültetném rá a gyereket! Inkább rohanjatok ki az épület mellé a szabadba. Ha nagyon kell neki, akkor tartsd a wc fölé és pisiljen úgy,de rá ne ültesd. Esetleg vegyél papir wc ülőkét,ezt az ülőkére kell teriteni,de az is elmozdulhat,az se 100% védelem.
2012. jún. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem akartam ráültetni, de tiltakozik úgy, hogy csak a wc fölött tartom, úgy nem hajlandó pisilni. Ezért letörlöm nedves kendővel, majd körbeterítem wc papírral a wc peremét. És ügyelek rá, hogy ne érjen a puncija semmihez. Utána alaposan kezet mosunk. Így nem lesz semmi baja, azért nem kell ennyire túlparázni. Persze ha látom, hogy iszonyú mocskos egy wc, akkor inkább mi is kifordulunk.
2012. jún. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha rá tud guggolni a wc peremére, és Te hátul fogod a hónaljánál, akkor úgy tud pisilni, és kakilni is. Természetesen talpa van a wc peremén.
2012. jún. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!