Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Reális, hogy előreengednek...

Reális, hogy előreengednek egy 17 hónapos babával az okmányirodában?

Figyelt kérdés
Útlevelet és személyit akarunk csináltatni, időpont csak két-három hét múlva lenne, sorszámot kell húzni majd, a dolgozók ilyenkor előrevesznek egy babával, lehetséges ez?
2012. jún. 28. 18:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen helyen nem elvárható, hogy előre engedjenek. Ha egy pár hetes baba lenne, akkor talán. Én 2 órát vártam a 3 hósommal, nem tudtam másra hagyni, mert neki kellett személyit csináltatni.
2012. jún. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam már rá példát, hogy az ügyintéző előre hívta a kisgyerekes anyukát. De semmiképp nem elvárható. Másnak is lehet sürgős dolga, így ha időpontjuk van, övék az elsőbbség.
2012. jún. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
ne reménykedj. De előfordulhat. Én mindenhova vittem magammal a kisfiamat pici korától kezdve, mert nem volt kire hagyni. De sosem engedtek előre sehol, legyen szó hivatalról, orvosról, vagy posta tehát ahol sorba kell állni, vagy sorszám van. Még szerencse, hogy türelmes kisfiam volt. Most már nem az:-)
2012. jún. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
70%
A Központi Okmányirodában voltunk hétfőn,kiálltam a sorszámkérést, ami 3/4 óráig tartott és ott közölték, hogy pici gyerekkel mindig előre vesznek! Nagyon rendesek voltak, a fényképezkedés gyorsan ment és utána azonnal kaptunk ügyintézőt a koordináló hölgytől! Kb. negyed óra alatt végeztünk az egész procedúrával. Nagyon nagyon pozitív csalódás ért! Jah és a Lányom 20 hónapos!
2012. jún. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Én másfél hónapja csináltattam személyit a gyerkőceimnek, és nem vettek előre, pedig a fiam most 15 hónapos. De nem is vártam volna el, délben mentem, mikor kevesebben vannak, így csak 20 perc körül kellett várni.
2012. jún. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Disi ***** válasza:
100%
Ügyfélkapun regisztrálva tudsz időpontot foglalni. Azt hiszem előtte-utána 15 perccel szólítanak (tehát ekkora időintervallumban ha odaérsz nem fog elveszni az időpontod). Előrevenni nem nagyon tudnak, a férjem dolgozott okmányon, minden ismerősünknek segítettünk az Ügyfélkapun bejelentkezni.
2012. jún. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Disi ***** válasza:
100%
Bocsánat, most olvastam hogy volt kivétel, hát lehet város-függő.
2012. jún. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Neten már alig van időpont és sokára, lehet, telefonon többet tudnak mondani. Neki kellenek az okmányok, elég türelmetlen, egyáltalán nem marad meg egy helyen, ráadásul, ha már nagyon unatkozik, tuti, meg kell szoptatnom, max. beülünk akkor az autóba. Én úgy tudom, hogy erre vannak szabályok, pl. legtöbb egyetemen nem kell végig állni pl. a tanulmány osztály előtt a sort, gondolom, a többi hivatallal is ugyaneza helyzet, de ezek szerint változó. Ne értsetek félre, látom, voltatok páran azért, nem akarok senkit megbántani, tudom, hogysok embernek van baja, munkája, sürgős dolga. Minden gyerek más, az enyém nem marad meg egy helyen, és egy idő után (10-15 perc) már semmivel sem lehet lekötni, akármennyi játék, könyvet hozok. Meglátjuk, hogy alakul:) Köszi még egyszer mindenkinek!
2012. jún. 28. 22:55
 19/21 anonim ***** válasza:

Előre?Ugyan már!!!!Engem a bankban egy 2,5 évessel és egy 8hetes babával (aki visított) sem engedtek előre!Sőt.Nem,hogy előre engedtek volna hanem pont elöttem az ügyintéző oda hívta egy ismerősét.Tiszta ideg voltam.

És sajnos muszáj voltam magammal vinni a babát is,mert mindenki dolgozott,nem tudtam volna kire bízni.

Persze nem várható el mindig,hogy előre engedjenek,de azért vannak helyzetek amikor az emberek segítőkészebbek lehetnének!Velem még olyan is előfordúlt,hogy a kedves nyugdíjas úgy becsukta a babkocsi elött a bejárati ajtót,hogy csak néztrem,hogy lehet valaki ekkora....

2012. jún. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Disi ***** válasza:
esetleg betelonálhatnál és beszélhetnl előtte az ügyintézővel, hogy tudnának-e ilyen helyzetben segíteni. A válasz alapján úgyis látni fogod, hogyan állnak a dologhoz.
2012. jún. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!