Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Reális, hogy előreengednek...

Reális, hogy előreengednek egy 17 hónapos babával az okmányirodában?

Figyelt kérdés
Útlevelet és személyit akarunk csináltatni, időpont csak két-három hét múlva lenne, sorszámot kell húzni majd, a dolgozók ilyenkor előrevesznek egy babával, lehetséges ez?
2012. jún. 28. 18:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%

Nem hiszem.De hátha...nem tudod a babát addig valakire bízni?Engem 40 hetes terhesen nem engedtek előre.Sajnos...

De ez ügyintézőn is múlik,esetleg szólj a biztonsági őrnek hogy tegyenek kivételt.

2012. jún. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a dolgozók semmiképp.Estleg ha van egy jóindulatú ember előtted, ő cserélhet veled...de ez ritka mint..

.Mi fogorvosnál vártunk 3 hónapos babával (begyulladt az egyik fogam), kb. 5en voltak előttünk, SENKI nem jött oda, h ugyan menjen már be, mert látom kisbabával vannak........

2012. jún. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene?

Sok anyuka szokott ott lenni.

2012. jún. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Nekem viszont jó tapasztalatom volt, terhesen időpont nélkül is fogadtak pl. Szerintem ez abszolút azon múlik, hogy milyen embereket fogsz ki.
2012. jún. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
61%
Egy 17 hónapos azért nem olyan nagyon kicsi. Másfél éves majdnem, nem tudom miért kell állandóan hónapozni? Nem fognak előre venni.
2012. jún. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem engednek előre és nem is elvárható.

Más meg rohanna tovább dolgozni, vagy beteg nyugdíjas, stb.

Menj dél körül, akkor kevesebben vannak.

2012. jún. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
44%
a hónapozástól én is kiborulok...nem pici baba már,ez igaz.kisgyerek inkább...
2012. jún. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Én bankban dolgoztam, de sajnos ilyenkor mindig volt legalább 1 ügyfél, aki panaszt tett mert előre vettük, aki később érkezett :-( Mondjuk valahol igaza van, munkahelyről sem lehet lelépni csak úgy, aztán meg azzal visszamenni hogy "bocs főnök, volt ott 3 anyuka, előre engedtem őket".


Telefonon kérdezd meg, hogy mikor vannak kevesebben. Vagy ha lehet, ne vidd magaddal.

2012. jún. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Időben kell gondolkodni. Kérj időpontot, akkor biztos nem kell várnod sokat.

Engem 2 gyerekkel, pocakosan sem jellemző,hogy bárhol előre engednének, de nem is várom el.

2012. jún. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%

Nem fognak előreengedni.

Mi időpontra mentünk ugyan, de az egész okmányiroda üres volt. És ki kellett várnunk az időpontunkat, addig a csajok meg sem emelték a feneküket(nekem személyi) pedig nagy pocakkal, 18hónapossal mentem.... És sem előttünk sem utánunk nem jött senki, telefonok csendben, billentyűk sem kopogtak, csak egymással dumáltak. Jah a gyerek jókedvében mindent szétpakolt ami babakézmagasságban volt.

2012. jún. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!