Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 év körüli nagytesó hogy...

4 év körüli nagytesó hogy viselte a kistesó érkezését?

Figyelt kérdés
Volt féltékenység? Vagy más negatív dolog, viselkedés elöjött? Hogy kezeltétek? Hogy kell kezelni?

2012. jún. 26. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagy 4 éves, kicsi 5 hetes. Rettentően várta, mindenkinek eldicsekedett vele. Egyszer, most pár napja tett egy megjegyzést, hogy sokkal jobb volt, amikor a huga még a hasamban volt, de ő azért nagyon szereti. Már ezt is rosszul esett hallani. Hogy később mi lesz, nem tudom, remélem nem lesz nagyon gázos.
2012. jún. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A nagy fiam augusztusban lesz 4 éves. A kistesó 3 hónapos lesz (kb 1 hét múlva). A nagytesó nagyon szereti, büszke rá. Amikor a kicsit körül állják, és gyönyörködnek benne, akkor a nagy fiam oda megy, és feszít mellette, szinte dagad a mellénye, ahogy a kistesóját dicsérik.

Ami féltékenység gyanánt ki jön Nála, az az, hogy nem hagyja a picit aludni. Direkt felzavarja: sikongat, lökdösi az ágyát. Aztán elmagyaráztam Neki, hogy ez nem jó, mert akkor nekem a síró kistesókáját kell vigasztalnom, és akkor nem tudok Vele foglalkozni, játszani. És még amit féltékenység gyanánt felfedeztem, az az, hogy nem akar a kistesónak játékot oda adni. Ez nem mindig jön ki Nála. Meg, hogy ne is vegyünk a tesónak játékot (még nem is vettem). Aztán fordul benne valami, és meg lát valamit a boltban, hogy ez, meg az milyen jó lenne az Ő kistasókájának.

Amúgy szeret Neki énekelni, "beszélgetni" vele. Össze bújnak alvás előtt, de altatni nem lehet Őket együtt, mert akkor csak járatják a szájukat, magyaráznak egymásnak.

2012. jún. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én 4 éves unokahúgom utálja a kistesót, azt mondta, hogy kidobja az ablakon...Mindig bántani akarja, amikor alszik. (8 napos a baba)

Szörnyű egy gyerek...

2012. júl. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!