Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Otthoni kertbe fa vagy műanyag...

Otthoni kertbe fa vagy műanyag játszóteret válasszunk?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat kérnék szépen!
2012. jún. 14. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a fát választottuk. Időtállóbb és strapabíróbb.
2012. jún. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fa. Nekünk ilyen van. Egyrészt nekem ez szebb is, és jobban néz ki egy kertben, másrészt, ami fontosabb tényleg strapabíróbb!
2012. jún. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én műanyag házikót, műanyag csúszdát, vas szerkezetes hintát vettem. A kerti házikóba be tudom pakolni este a játékokat, Oda rakom ahová akarom, tetszik mert szép színesek, ha kinőtte könnyebben el lehet adni, mint a fa játszoteret.
2012. jún. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fa.

időtálló, szép. környezetbarát.

nekünk csak a csúszda és a pancsoló műanyag. undorító, ahogy a műanyag elkezd kifakulni, öregedni, és hamar tönkre is megy, elrehül

2012. jún. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fa van nekünk is. Könnyebben renoválható, de ha a műanyag kezd tönkre menni, akkor az kuka...

Arról nem is beszélve, hogy a fa feleannyira sem forrósodik át a naptól, mint a műanyag, ráadásul sztem sokkal igényesebben néz ki a kerti környezetben.

Nekünk ugyanolyan színűre van pácolva a játszó, mint a kerti kis fa pavilonunk, meg a garázs fa részei és a szerszámosházikó. nagyon mutatós így együtt. A párom amúgy színes műanyagot szeretett volna, de mikor a kiállítási térhez értünk, teljesen elszörnyedt, olyan volt mint egy vibráló óvodaudvar... be se mentünk, pedig hetekig kardoskodott előtte hogy de csakis műanyag kell - hát kénytelen kellett elismerte utólag, hogy a fa sokkal jobb.

2012. jún. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk fa van,a házikó és a csúszda,homokozó,ami műanyag...
2012. jún. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha csináltatni szeretnél fából, tudok egy jó asztalost! Ahol gyerekekkel dolgozom, ott ő csinálta, és nagyon jó lett!:)
2012. jún. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!