Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Budapesten keresek valami...

Budapesten keresek valami nagyon jó játszóteret vagy játszóházat, ahol sok játék van kisebbeknek is?

Figyelt kérdés
Nem baj, ha fizetős. Másfél babáról lenne szó. Tudnátok ajánlani valamit?
2012. máj. 25. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Én több játszóházban voltam már, a kislányom 13 hónapos. Az Örs vezér téri Sugárban van egy játszóház , szerintem elég jó...nem egy "hangár", de pont elég játék van. A kislányom ki tudta próbálni a csúszdát (persze én fogtam), vannak műanyag hintalovak, járgányok (motor, dömper, stb), babahinta, labdák, babakonyha, építőkocka, mászóka, sok műanyag házikó. Van egy olyan rész ami direkt a piciknek van kialakítva, szivacsos az egész padló. És nincs tömegnyomor (legalábbis eddig kétszer voltunk és nem kellett nyomorogni).
2012. máj. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kicsiknek a gellért-hegyi vukos játszó szuper szerintem
2012. máj. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az állatkerti játszóház szerintem viszi a pálmát.
2012. máj. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippeket!:)
2012. máj. 26. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!