Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha külföldi férjem van, kint...

Ha külföldi férjem van, kint élek de még Mo-on van munkaviszonyom mert hazaszeretnénk majd vmikor menni, babám van, jár e gyed ill. Gyes?

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha van Mo-i munkaviszonyod jár de ha kinti munkaviszonyod lenne akkor is járna ugy tudom én anno hazamnetem szülni és a védőnő mondta hogy járna nekem de aztán ugyis tudtam hogy lelépek igy nem intézkedtem!

off:hogy élsz külföldön és közben dolgozol Mo-n?

2012. jún. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha hivatalosan külföldön élsz, akkor sajnos nem jár. Illetve akkor sem, ha nem hivatalosan, mert ha három hónapnál hosszabb időre távozol az országból, akkor nem jár. Az más kérdés, hogy ezt ki hogyan tudja ellenőrizni, de sajnos hivatalosan ilyen esetben nem vagy jogosult az ellátásokra. Csak ott vagy rájuk jogosult, ahol élsz.
2012. jún. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!