Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szeretne a 2,5- 3 év körüli...

Szeretne a 2,5- 3 év körüli gyermeketek kistesót?

Figyelt kérdés
Nálunk 3 éves a kicsi, és nagyon sokat mondja, de sajnos nem fér bele... Ez mindenkinél téma?
2012. jún. 11. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs gyerekem és egy darabig meg nem is lesz (18 éves vagyok).De nagyon szeretem a gyerekeket. Az ismerősi körben van néhány 2-4 év közötti baba. Ők is szeretnének kistesót. Én azt annak tudnám be, h most kezdtek el oviba járni, v a játszótéri pajtásnak nemrég lett tesója, így ő sem szeretne lemaradni. Nekem sajnos nem lehetett (nem merték bevállalni anyué, de megértem őket) apa betegsége miatt. Én ovis voltam mikor mindenáron tesót akartam, egy pszichológus barátunk szerint azért, mivel szinte mindenkinek volt a csoportba 1-2 emberen kívül.

Szerintem magyarázd meg neki, h sajnos most nem lehet kistestvére, mivel ez a probléma. És ha továbbra is szeretne akkor én tuti pl.-kat hoznék fel neki. Kevesebb új játék... persze úgy h ne érezzen a kistesó iránt gyűlöletet.De megpróbálhatnátok azt is, h egy jó pajtását átköltöztetitek hozzátok 2 napra, h lássa milyen ha 2en vannak.

2012. jún. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3 éves. Már jó ideje mondogatja. Sajnos nem csak az anyagiak miatt nem vállalhatjuk be. Nekünk csoda, hogy megfogant és meg is maradt. :) Majd ha nagyobb lesz, akkor talán megérti...
2012. jún. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen,a fiam gyakran mondogatja mostanában,sőt mondta már apának is hogy kell neki egy kisbaba és majd ott lesz anyának a pocakjába :) Viszont olyan is volt már egyszer hogy ő magának dugta be a kispárnát a póló alá hogy nagy a pocakja és ott van benne a baba :) Hát nem tudom lesz e neki egyáltalán de teljesen nem mondtunk még le róla.Nálunk azok a fránya anyagiak a legfőbb gond,én már most is bevállalnám ha lehetne!
2012. jún. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Két és fél a kisfiam, nem mondogatja, de hihetetlen milyen szeretettel bánik a nála kisebbekkel. Fülig ér a szája, ha meglát egy babát, rögtön megszeretgetné. Csak úgy csillognak a szemei, ha babaközelben vagyunk. :) Ha rákérdezünk, hogy szeretnél-e tesót, akkor mondja, hogy igen, de magától nem kéri. :) Szeretnénk is tesót, de ő is sokára jött össze. Remélem a tesó előbb jön. :)
2012. jún. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!