Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Angol ovi (autóba ülős 15perc...

Angol ovi (autóba ülős 15perc távra) vagy séta távolságra körzetes (gondolom több barát)?

Figyelt kérdés
Nehezen döntök,hogy mennyire fontos,hogy iskolás korára tudjon olvasni és angolul beszélni..sokan mondják,hogy ezeket úgyis ma már hamar megtanulják(idegen nyelvet)

#óvoda #angol óvoda
2012. jún. 4. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:

OLVASNI ??? Iskolás korára ????



Én a helyedben nem ezt nézném. Milyenek az óvónénik, milyen a nevelési programjuk (pl sok játék, kirándulás, úszás, lovaglás stb).


Én kisvárosban lakom, a legtávolabbi óvodába járnak a lányaim, mert itt egyedül nem kiabáltak a gyerekekkel a nyílt napon. És mai napig nagyon kedvesek, soha nem hallom őket gyerekel veszekedni és ez nekem fontos volt.

2012. jún. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ebből a szempontból mindegyik tökéletes lenne,ezért nehéz..
2012. jún. 4. 11:29
 3/5 anonim ***** válasza:
A gyermeked most már folyékonyan beszéli a magyar nyelvet? Ha igen, én elgondolkoznék az angol ovin, de valszeg ráhagynám, hogy majd iskolában tanulja inkább. Az oviban mozogjon sokat, énekeljen, táncoljon, stb. Az angol szerintem sokkal inkább divat, mint egyéb.
2012. jún. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Minek egy ovis gyereket az angollal nyaggatni???


Egyértelmű, hogy a körzetes közelebbi ovit választanám.

Szegény gyerek most még játszania kell, azzal nem megy sokra, ha megtanul pár angol mondókát..


Nem kell tudnia olvasnia sem, ráér ezzel az iskolában foglalkozni.

Én hagynám még őt élni és gyereknek lenni: azaz csak játszani.

2012. jún. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
z angol csak akkor működik, ha utána nem hagyja abba és gyakorlatilag úgy nő fel, hogy minden oktatási intézményben tanulta a nyelvet. Ha időközben abbahagyja, hidd el, totál elfog felejteni mindent. Helyette játszhatna mondjuk többet, sportolhatna többet, énekelhetne többet, ilyenek. Oviban fontosabb minden más az idegennyelv tanulástól.
2012. jún. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!