Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 13 hós babó ehet Danette...

13 hós babó ehet Danette pudingot?

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 18:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is adhatsz neki, ha nincs tejallergiája, persze nem minden nap, de néha ehet.
2009. júl. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
70%
Én megmondom miért nem adnék és nem is adtam az enyémnek. Egy ismerősöm dolgozik a Danettnél és ő mondta, hogy el nem tudjuk képzelni mi mindent tesznek ezekbe a pudingokba. Főleg a csokisba. Szerintem csinálj neki főzött pudingot, úgyis annyi adalékanyagot kap a szervezeteünk nap mint nap, hogy ahol lehet csökkentsük.
2009. júl. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
75%
Egy éves kor felet ehet tejterméket de amit csak lehet azt te magad készitsd el. Az én szakmám pék és hidd el nekem amit nagyüzemben gyártanak abbol te és gyermeked nem akarna enni. Szörnyü mik mennek egy ilyen helyen én a kenyeret is magam sütöm neki nagyon egyszerü és olcso és tudom hogy nem hamuztak bele ez csak egy példa a sok közül.
2009. júl. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
69%
Az utolsó válaszolóval egyetértek (sajnos). Én dolgoztam cukrászként, az öcsém pedig szakács. Hát vannak érdekes dolgok. Amúgy én találtam már kenyérbe belesütve bogarat, hát el is ment az étvágyam rögtön :S Ennél már csak az az érdekesebb, hogy a virsli miből készül. Én már lassan úgy vagyok vele, hogy inkább nem akarom tudni, hogy miből van amit megeszek, mert csak elveszi a kedvem tőle az információ.
2009. júl. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
61%
Ennyi erővel ne egyetek semmit,mert semmiről sem tudjátok,hogy mi van benn!
2009. júl. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
65%

Tudod enni muszály ezért javasoltam azt amit el lehet késziten azt ne vedd meg. Rengeteget költenek az emberek félkész ételekre ami pénz kidobás és még szar is. Ez szerintem akkor is egy jo tanács volt még akkor is ha te ezt nem igy látod. pipáljatok hogy jo.

Üdv: Ági

2009. júl. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Hát nem gondoltam,hogy ekkora vitát váltok ki:)!

2009. júl. 3. 09:59
 18/19 anonim ***** válasza:
47%

Mielőtt ilyen, és ehhez hasonló termékeket adtok gyerekeiteknek, nézzétek meg az összetevőket.

Nem véletlen, hogy annyi ideig eláll, ameddig, és olyan az állaga, és a színe, amilyen.

Többfelé hallottam már, hogy a Danone a legalja a tejtermékeknek.

Én a másfél éves kislányomnak nem adtam még a kérdésben szereplő terméket.

Ha annyira édességre vágyik, akkor inkább egy kocka csokoládét kap.



Nem akarok okoskodni, de jobb utána nézni a dolgoknak.

2009. júl. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Hangsúlyozom ,nem ezen él a gyerek,csak k.b. havi egyszer (eddig kb. 2 szer-3-szor kapott:))mi esszük,ebből kapott egyszer vagy kétszer k.b. 4 kanállal,és egyszer pedig egy dobozzal.Azért gondolom ezzel a mennyiséggel nem mérgeztem meg.Mégegyszer köszönöm a válaszokat!
2009. júl. 6. 10:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!