Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hós kislányomnak adhatok...

5 hós kislányomnak adhatok egy fél kiskanál danette pudingot? Kiváncsi lennék csak rá izlik e neki?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 15:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%

Kíváncsiságból felesleges.

A nyakamat merném rá tenni, hogy ízlene neki: édes, krémes,...

Nincs még neki ilyenekre szüksége. Egyébként meg ha mindenáron pudingot akarsz neki adni, várj még pár hetet, és 6 hónapos kortól már lehet kapni kifejezetten babapudingokat (Humana, Nestlé)

2010. dec. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
37%
Adj neki, de szerintem egy dobozzal. Minek izgatnád fel egy fél kiskanálnyival?
2010. dec. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
33%
Nyugodtan adj neki. A baba puddingok sem jobbak,csak sokkal drágábbak.
2010. dec. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
57%

Adj persze, aztán ne csodálkozz, ha akár évek múltán is laktóz intoleranciája lesz.


Gondolkozz!!!

2010. dec. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
35%
persze, nyugodtan!Ha ízlik, és adsz 3 kiskanállal, akkor sincs semmi, csak volt egy jó élményetek. Ennyitől nem kap hasmenést.
2010. dec. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
49%

Ennyire azért nem kell görcsölni :)

persze, megfelelően kell táplálni, de a kóstolás az nem étkezés, hanem játék: ismerkedés a külvilággal.

Kóstolni akár kolbászt is, (sőt, akár citrompótlót is) - ez csak egy ízélmény.

A puding nem méreg, hanem étel. Nem árt a babának se - pusztán arról van szó, hogy nem lenne helyes 5 hónaposokat pusztán danonpudingon tartani..

szóval:csak laZÁN ÉS VIDÁMAN! eZ A LEGJOBB, AMIT ANYAKÉNt tehetsz a családoddal.


..

és?


..ízlett? ;

2010. dec. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
49%
15;45-tol,megszeretnem tudni milyen formaban neveli a gyereket,de biztos vagyok benne,internet bongeszes minden aprosagrol,aztan meg ha valaki nem ugy csinalja ahogy a nagykonyvekben meg van irva, arra iszonyatosan felhaborodik es leorditja a fejet,,Gondolkozz" :-))
2010. dec. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
43%
Míg ilyen picik voltak, én is úgy éreztem, hogy engedélyre van szükségem. Később rájöttem, hogy csak rám vannak bízva. Nagyon jó érzés volt :)
2010. dec. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
71%

Ó, milyen laza lett itt szinte mindenki...

Bezzeg, ha úgy kezdődne a kérdés, hogy anyósom adott neki danettet...

2010. dec. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
67%

No, ha már kérdezel, válaszolok is. Nem az internet segítségével nevelem a gyerekeimet természetesen. Az nem tudom miért baj, ha az ember óvatos vagy tanácsot akar adni. Nekem laktóz intoleranciám van, baromi szar érzés, hogy egy csomó dogot nem ehetek, hogy ha nem itthon eszem, akkor csak olyat ehetek, amiben biztos nincsen tejtermék. Ez nem könnyű, hidd el. A kisebbik nem kapott még tejet, most múlt 1 éves, a nagyot először 1 hónaposan kínáltam, már elmúlt , éves, amikor kakaó formájában hajlandó volt meginni.

Nem érzem magam szar anyának egyáltalán ettől. Miért kéne mindent korábban adni, mint ahogy a kicsik szervezete felkészült rá?

Igaza van annak a hozzászólónak ,aki azt írta, hogy ha egy anyóst szidna a kérdező, akkor már mindenki ugrott volna.

2010. dec. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!