Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hós kislányomnak adhatok...

5 hós kislányomnak adhatok egy fél kiskanál danette pudingot? Kiváncsi lennék csak rá izlik e neki?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 15:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
20%

Nem köll parázni, a gyerek is csak ember :) Meg a Danone is :)

Szerintem fél kiskanálnyit az Arielből is adhatsz..legföljebb kiköpi. De most komolyan, 2ml élelmiszerből hogyan ártana ?

Régen még pálinkás kenyeret is adtak

2010. dec. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
20%

Ha már így szóbajött: A gyermeknek az anya tejjel-mézzel folyó Kánaán (Eric From után szabadon. A szeretet művészete)

Vagyis meg kell adnunk a tejet(táplálék) és a mézet(élvezet) Ha együtt megkóstoltok egy finom ízt, az a "méz" Táplálékként elenyésző, de mint szeretetforrás, élmény, közös program: így jelentős. És ez is nagyon fontos! Nem csak a hibátlan menü! Fogtok ti még homokot, mohát, havat, feketekávét is kóstolni, és vicces lesz!

2010. dec. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
70%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Ő is kiváncsi volt...én nem értem, mi az hogy valaki kiváncsi megeszi-e a babája ezt meg azt, ha amúgy még nem kellene adnia.

Amúgy, hogy a kérdésedre válaszoljak, adhatnál neki fél kiskanál pudingot, de MINEK? Mi értelme lenne, válaszolnál kedves kérdező?

2010. dec. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Minden vita gerjesztése és hangulati fokozás nélkül, én nem adnék.


Pont ennyi idős a lányom, nekem még a gyümik is megviselik a gyomrát..bár ez alkati.

Az meg tejes és totál mű cucc. Ráérsz szerintem ilyenekkel később is.

Inkább adnék pálinkás kenyeret. :) abban még minden "igazi" volt... :)


De dönts anyai belátásod szerint!


Írd le majd, mi történt, sokunkat felcsigáztál..

2010. dec. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
76%
Eszembe sem jutott anno adni nekik ilyesmit.Még kipróbálásra sem,de nem azért,mert valami baja lesz tőle-egy fél kiskanálnyitól nem lesz baja-,hanem mert úgy gondolom,hogy mindennek eljön majd a maga ideje.Ebben az esetben éppen igaz a mondás-aki kíváncsi,hamar megöregszik-hagyd,hogy a babád azt egyen,és azt tegyen,ami életkorának megfelelő,ne akarj belőle még "kisgyereket" csinálni,hiszen ő még csak egy kisbaba,élvezd ki ezen életkor összes örömét,s hagyd a későbbi örömöket későbbre.
2010. dec. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
76%
Én nem adnék! Nem hogy 5 hós babának, 9-10 hósnak sem. Csak 1 éves kor után mernék, de annyi egészséges finomság van a babáknak, miért adnál neki "műanyag ételt"?
2010. dec. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
huu nem akartam ilyen vitát gerjeszteni... 3 éves fiam ette a kistesó pedig annyira nézte... kisfiam megkérdezte adhat e a huginak egy kicsit azt mondtam neki majd legközelebb.. ezért kérdeztem mert igazán én sem tudom mi baja lehet egy fél kiskanálnyi danontól. elnézést mindenkitől amiért ilyen vita alakult ki a kérdésemmel kapcsolatban és mindenkinek köszömöm a válaszokat!
2010. dec. 13. 19:41
 18/23 anonim ***** válasza:
Csak megkívánja. Hadd adjon neki legközelebb, a három éves is örül, a kicsi meg csak túléli :)
2010. dec. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Jah, a kérdés feltevésében a kiváncsiságodról volt szó, nem a 3 éves kisfiadról. Csak nehogy legközelebb a pörköltet nézze annyira...
2010. dec. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
kedves utolsó! azért annyira kretén anya nem vagyok hohgyha a pörköltet nézné azt is megkostoltatnám vele ha meg nem tudsz hasznos és NORMÁLIS HANGNEMŰ választ adni akkor minek jösz ide és minek válaszolsz... vagyis kötözködsz....
2010. dec. 14. 21:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!