Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves gyereknek vennétek...

2 éves gyereknek vennétek ilyen triciklit vagy már nem érdemes?

Figyelt kérdés
[link]
2012. máj. 27. 19:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Még annyit, hogy:motorral ezerszer nagyobbat lehet esni, mint a futóbicajjal!(Tapasztalat.)

Mióta van futónk, nem engedem a lányom motorozni.

2012. máj. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok a hozzászólásokat. AZ az igazság én sem vettem volna már neki, de anyósomék állítottak ide vele gyereknapra. Nekem is feláll a szőr a hátamon tőle olyan csicsás. Rögtön le kellett szerelni róla a lábtartót és a kis előrehajtható kart is, ráadásul a lányom nem is kicsi, 15 kg és 93 cm. Szóvaé elég murisan néz ki rajta. Mondtam, hogy minek kellett a megkérdezésünk nélkül ilyet venni, ennyi pénzből ill. egy kicsit megpótolva már biciklit vehettünk volna, de már a bicikli vásárlástól is elment idén a kedvem.
2012. máj. 29. 14:45
 13/13 A kérdező kommentje:
Ja a lényeg lemarad, én voltam a szar, hogy én semminek nem tudok örülni. Persze elvoltak olvadva, mert a ygerek örült annak, hogy zenél. Mondtam ezt 3-4000 forintos játék is tudná. Na mindegy is ,mert változtatni már nem tudok rajta, csak kíváncsi voltam , hogy én vagyok csak ilyen véleményen vagy más is. Köszi mégegyszer.
2012. máj. 29. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!