Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves gyereknek vennétek...

2 éves gyereknek vennétek ilyen triciklit vagy már nem érdemes?

Figyelt kérdés
[link]
2012. máj. 27. 19:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A lányom 26hónapos,de már biztos hogy nem vennék neki. Nem csak a kora miatt hanem mert magas,és "nehéz" gyerek.
2012. máj. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Aranyos. A fiamnak van. Jól emlékszem 2 éves már elmúlt mire tekerni tudta egyedül is. Azóta is használjuk. Mi szeretjük. Már lassan 3 éves, most váltottunk át 12"-es kisbicire.
2012. máj. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Megvenném. Tavaly volt 2,5 éves nyáron a lányom, használtuk, jó, mert te irányítod merre menjen.

Most 3,5 éves, még szívesen ráül, szereti!

2012. máj. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nem! motor elég, és 3 éves korától futóbiciki.
2012. máj. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg vegyél. Futóbiciklit csak akkor vegyél, ha biztos vagy benne, hogy a gyerek meg is áll, ha rászólsz! Házunk előtt esett el egy futóval egy kislány, nem mondom hogy nézett ki utána. Anyuka már kiabálhatott neki, hiába futott utána.......akkorát esett mint egy ólajtó. Még a kismotorral is lassabban lehet menni, mint egy futóval.... borzasztó egy találmány.
2012. máj. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én még 1 éves korában sem vettem volna már ilyet, bár nézegettem, hogy kell e, de akkor sem ezt a "csicsás" változatot, hanem normál triciklit tolókarral. Maradtunk a motornál, majd 2 évesen kapott futóbiciklit... Már annyira ügyes velük, hogy eszembe nem jutna ilyet venni. Triciklit sem, mert a pedálozás technikája teljesen más, mint a biciklin, ezért majd a pótkerekes biciklin fog megtanulni pedálozni, miután már az egyensúlyozást megtanulta a tanulóbiciklin.


Szóval nem, nem vennék és szerintem nem is érdemes.

2012. máj. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

2 hete vettünk a lányomnak.

Nem akartam, főleg ezt a csicsás változatot nem.

De muszáj volt venni, mert a barátnői triciklijét nyúzta feszt. Már égett a pofám...

Bújtam a netet napokig, hogy találjak normális kinézetű triciklit, ami ráadásul nem műanyag kerekes, de 20 alatt nincs. Attól többet pedig nem akartam adni érte.

A miénknek maci van az elején, de ahogy néztem, ezeket le lehet róla szedni, és úgy mindjárt jobban néz ki. :-)

A biztonsági korlátot egyből levettük róla, mert az már kicsi volt neki.

Végül 11.000-ért vettem, nem műanyag kerekes, a lányom nagyon szereti. Hajtani még nem tudja, mert a lába nem ér el rendesen a pedálig, de nagyon élvezi így is. Meg legalább haladunk, ha sietni kell vhova.

Van kismotorja is, felváltva használja. Ma épp az volt a sláger.

Nem bánom, hogy megvettük, szerintem érdemes venni.

2012. máj. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem 2 éves a fiam de nem vennék ilyet,ő a motort szereti,és majd 3 évesen kap majd futó biciglit.
2012. máj. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2 éves fiam van már nagyon ritkán ül bele,inkább gyalogol,vagy futóbicaj,kismotor.Hajtani meg nem is akarja,a lába se ér még rendesen oda.Nem vennék már.
2012. máj. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2 évesnek már nem vennék.Helyette inkább futóbicajt.Azzal még az egyensúlya is sokat fejlődik.
2012. máj. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!